Jump to content

Recommended Posts

Dobrý deň dnes som si postavil počítač z Ryzen 3600 a základnou doskou Asus prime b450 plus po spustení to prebiehalo ľahko dostal som sa do biosu a tam som nastavil z 2400MHz ramok na 3000MHz tak ako to tie ramky majú napísané uložil som a dal reštar hneď po reštarte no signal a neviem si dať z tým rady poradte ramky sa volajú HyperX 16 GB KIT DDR4 3000 MHz CL15 Predator Series

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Lukáš Steam napsal(a):

Dobrý deň dnes som si postavil počítač z Ryzen 3600 a základnou doskou Asus prime b450 plus po spustení to prebiehalo ľahko dostal som sa do biosu a tam som nastavil z 2400MHz ramok na 3000MHz tak ako to tie ramky majú napísané uložil som a dal reštar hneď po reštarte no signal a neviem si dať z tým rady poradte ramky sa volajú HyperX 16 GB KIT DDR4 3000 MHz CL15 Predator Series

XMP profil? či len tak ručne 3000mhz? a vola sa to že CLEARBIOS . jumper na doske. ak si dokazal postaviť pc tak nebude problem vyresetovať bios. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Lukáš Steam napsal(a):

viem čo je clearbios ale nemám na to nástroj čo by mi spojilo tie 2 piny

To mi chceš povedať,že nemáš doma ani nôž,nožnice,šrubovák alebo nič kovové?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Lukáš Steam napsal(a):

Ručne na 3000MHz ano viem čo je clearbios ale nemám na to nástroj čo by mi spojilo tie 2 piny skúšal som aj baterku bez odozvy

šrubovak, nožik priborovy,vydlička,lyžička. kovový predmet. mFacepalmm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 30 minutami, Róbert Dilik napsal(a):

To mi chceš povedať,že nemáš doma ani nôž,nožnice,šrubovák alebo nič kovové?

sorry som si nevšimol . presne toto som mal na mysli. :HandsUp: . dufam že to nebude resetovať v zapnutom stave. to bude sranda potom, a keď tak niektoré normálne dosky majú počet pokusov , a keď tak samé uvedú bios do defaultu.

Editoval(a) Division2 Ubisoft

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no skúšal som spojiť v vypnutom stave CLRTC žiadna odozva skúšal som aj vyprať batériu žiadna odozva všetko bolo držané/odobrané minimálne na 10 sec

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

skúšal som aj ramky tie sú v poriadku takže po pretaktovaní sa im nič nestalo takže jediné miesto kde môže byť chyba je základná doska písal som aj na asus podporu tam mi písali že vraj nemám kompatibilné pamäte čo mi príde ako blbosť keď sa mi ten počítač zapol

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...