Jump to content

Recommended Posts

Zdravím všechny, nedávno jsem přemýšlel jak bych si mohl vylepšit notebook a našel jsem si, že se dá připojit k externí grafické kartě, tak jsem si o tom něco více zjistil a chtěl bych se zeptat jestli s tím nemáte někdo zkušenosti, nebo jestli by jste mi někdo řekl jaký bych měl bottleneck a na čem přesně závisí. Chtěl bych si připojit GTX 960, můj procesor je i5 3230, bude tam velké navýšení výkonu oproti 740m? Nebo to bude brzdit procesor, a neměl bych případně vyměnit i procesor? Pasoval by mi tam i7 3612, má nižší frekvenci na jedno jádro, ale má zase více jader a větší cache, takže mě napadlo, že by to tolik nebrzdil, měli by jste pro mě případně ještě nějaké rady?   Díky za jakoukoliv pmoc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Ahoj jak jí chceš připojit Prosím tě? 

Pci X1 v notebooku :D slot jako má WIFI karta

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak můj notebook má stejné svá cestovní léta za sebou, s výdrží baterie cca 1 hodinu teď slouží spíše jako stolní Pc a bank takový potřebuje pořádnou grafiku :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale ne, je položený na chladící podložce 😀, když vyndám mechaniku, tak nebudu muset mít ani otevřený kryt. Určitě napíšu jak dobře to funguje až to přijde,

A měl bych otázku, nevíš kde bych mohl sehnat stará CPU? Chtěl bych si ho v ntb vyměnit konkrétně se jedná o i7 3540m koukal jsem všude možně a nikde jsem nenašel že by se prodávat, ani v bazaru

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...