Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den, mám v PC G.SKILL  DDR4 3200MHz CL16 Ripjaws  2x 4GB , vzhledem k oznámení Red dead redemption 2 na PC bych rád zvětšil paměť ať mám větší rezervu pro hraní. Chtěl jsem dokoupit zase 2x4GB ale ty už nejsou na Alze , nabízejí nejnižší 2x 8GB (za stejnou cenu co jsou na jiných stránkách 2x4GB). Chtěl jsem se zeptat jestli mi to nebude dělat bordel když zapojím 2x4 GB a 2x 8GB stejného typu RAM? Děkuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 23 minutami, Filip Procházka napsal(a):

Dobrý den, mám v PC G.SKILL  DDR4 3200MHz CL16 Ripjaws  2x 4GB , vzhledem k oznámení Red dead redemption 2 na PC bych rád zvětšil paměť ať mám větší rezervu pro hraní. Chtěl jsem dokoupit zase 2x4GB ale ty už nejsou na Alze , nabízejí nejnižší 2x 8GB (za stejnou cenu co jsou na jiných stránkách 2x4GB). Chtěl jsem se zeptat jestli mi to nebude dělat bordel když zapojím 2x4 GB a 2x 8GB stejného typu RAM? Děkuji.

a je to tu, 6core pre hry a 16GB ram, 8GB gpu ram. no pekne, teším sa. a k pamätiam, skús skombinovať rovnake CL a frekvenciu ram. ak máš CL15/16xxx a 3000mhz tak kup hoc aj inu značku ale rovnaké parametre. alebo predaj svoje a vymeň za iné.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...