Jump to content

Recommended Posts

Zdravím všechny... 

Nedávno jsem s velikou slávou pořídil novou grafiku od Sapphire Pulse RX 5700 XT a potřeboval bych poradit, co může způsobovat zamrzání Radeon Settings, když v něm procházím a snažím se cokoliv nastavit (Wattman, etc.). Stane se to cca po minutě a pak musím v task manageru Radeon settings ukončit a znovu otevřít. 

Pro info: Ovladače 19.9.2 jsou zatím nejstabilnější (19.9.3 - házely BSOD a nedalo se na nich hrát).

Vše bylo provedeno dle pokynů AMD podpory. Použit DDU v nouzovém režimu bez sítě, vypnutý antivir, dále dle doporučení vypnutý CHILL, VSR i rozšířená synchronizace. Odinstalovány pro jistotu GPU utility třetích stran. Mám nejnovější ovladače chipsetu a poslední (doporučený) Windows update. 

Undervolt a uderclock jinak drží a je stabilní. Pěkné teploty i solidní tichý chod. 

V defaultu i na starším buildu Windows to dělá to samé. Nevím si už rady a na redditu jsem nic pořádného nenašel. 

Mám ještě flashnout úplně poslední BIOS na desce? S před-předposledním jsem byl spokojen z hlediska OC asi nejvíc. 

Díky za případné rady! 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Fixed: odinstalován Rivatuner statistics server. Je to info pro ostatní s tímto, nebo podobným problémem...

Už to nezamrzá. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 hodinami, Flavivs napsal(a):

Fixed: odinstalován Rivatuner statistics server. Je to info pro ostatní s tímto, nebo podobným problémem...

Už to nezamrzá. 

v inom príspevku o "stutteringu" som to písal, nepoužívam Afterburner , nemám problém. dokonca aj po update na 19.10.1 stále nemám problém . dokonca sa mi zdá že mi veci idú svižnejšie.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...