Jump to content

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zeptat na notebook msi ps63 modern viz: https://www.alza.cz/msi-ps63-modern-8sc-023cz-d5600959.htm

Chci se zeptat, jestli má s ním někdo nějaké zkušenosti atd... na netu jsem koukal na různé recenze atd... ale lepší se zeptat. Popřípadě nějaké jiné návrhy na notebook do 35k přenosný, s dlouhou výdrží baterie a i na hraní.

Dekuji za odpovědi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Když někdo řekne že potřebuje výkonnější ultrabook, tak mě vždycky první napadne MSI Modern, ale musím přiznat, že jsem ho sám ještě v ruce neměl. Kamarád si nedávno koupil MSI P63 Creator a je s ním zatím spokojený. Docela jsem byl i překvapený konstrukcí u MSI. Kdyby ti nevadila malinko tlustější konstrukce, tak bych se možná i mrknul na ROG Strix G, což je taková ořezaná verze Scar III, ale za 25k má lepší specky jak ten Modern, i když beru že je malinko silnější, ale musím přiznat, že i já, který jsem zvyklí na ultrabooky, tak mi nedělal Scar takový problém v přenositelnosti. Jen jako baterka bude tak na 4 hodiny :/ 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 4. 10. 2019 at 21:24, milanfon napsal(a):

Když někdo řekne že potřebuje výkonnější ultrabook, tak mě vždycky první napadne MSI Modern, ale musím přiznat, že jsem ho sám ještě v ruce neměl. Kamarád si nedávno koupil MSI P63 Creator a je s ním zatím spokojený. Docela jsem byl i překvapený konstrukcí u MSI. Kdyby ti nevadila malinko tlustější konstrukce, tak bych se možná i mrknul na ROG Strix G, což je taková ořezaná verze Scar III, ale za 25k má lepší specky jak ten Modern, i když beru že je malinko silnější, ale musím přiznat, že i já, který jsem zvyklí na ultrabooky, tak mi nedělal Scar takový problém v přenositelnosti. Jen jako baterka bude tak na 4 hodiny :/ 

Já právě budu potřebovat ke studiu i tu výdrž na baterii, takže to je pro mě jeden z opravdu důležitých faktorů, potřebuji aby vydržel nabitý i když pojedu odpoledne že školy vlakem/autobusem a budu si chtít něco zapařit nebo udělat(ano dnes už ve vetsine vlacích jsou zásuvky atd... Ale ne ve všech). Jestli nedostanu kolej, tak budu muset jezdit každý den asi 150 km... 

Zároveň se mi líbí ten design ps65 modern, že to nekrici já jsem herní notebook jako většina herních notebooku. 

Dobré je, že to ještě nespěchá, takže můžu dále vybírat... A to mě přivádí k tomu, jestli třeba nebude novější verze... 

Jinak děkuji za odpověď 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 17 hodinami, Zaut napsal(a):

Já právě budu potřebovat ke studiu i tu výdrž na baterii, takže to je pro mě jeden z opravdu důležitých faktorů, potřebuji aby vydržel nabitý i když pojedu odpoledne že školy vlakem/autobusem a budu si chtít něco zapařit nebo udělat(ano dnes už ve vetsine vlacích jsou zásuvky atd... Ale ne ve všech). Jestli nedostanu kolej, tak budu muset jezdit každý den asi 150 km... 

Zároveň se mi líbí ten design ps65 modern, že to nekrici já jsem herní notebook jako většina herních notebooku. 

Dobré je, že to ještě nespěchá, takže můžu dále vybírat... A to mě přivádí k tomu, jestli třeba nebude novější verze... 

Jinak děkuji za odpověď 

Ano teď vyšla nová verze Modernu, která má 10. generaci procesorů. 10210U a 10510U + nVidia MX250. A jako výkon těchto procesorů je oproti předchozí generaci nesrovnatelný :D Takže ano na tohle se vyplatí počkat. Naprosto chápu, proč ten modern chceš. Já osobně jsem také o této nové verzi přemýšlel. Jen jsem nakonec dal přednost už něčemu co má USB-C nabíjení (XPS 13). 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, milanfon napsal(a):

Ano teď vyšla nová verze Modernu, která má 10. generaci procesorů. 10210U a 10510U + nVidia MX250. A jako výkon těchto procesorů je oproti předchozí generaci nesrovnatelný :D Takže ano na tohle se vyplatí počkat. Naprosto chápu, proč ten modern chceš. Já osobně jsem také o této nové verzi přemýšlel. Jen jsem nakonec dal přednost už něčemu co má USB-C nabíjení (XPS 13). 

Ani jsem si nevšiml, že vyšel msi modern 14, taky vypadá, zajímavě ale počkám si co ta mx250 utáhne(na benchmarky jsem koukal, ale i tak 1650 max q je silnější grafika) , chci na tom PC hrát náročnější tituly, ne třeba jen lolko nebo wot... Můj desktop je už 6-7 let starý(tam si lolko nebo wot zahraju, ale nic víc) a protože jsem prostě hráč a budu potřebovat notas, tak vyměním desktop za notebook. 

Uvidím kolik ten nový modern bude stát, v porovnání s ps63, protože jestli modern 14 podle msi dosáhne max 10h výdrže, tak nevím jestli to bude stačit na celý den... 

Taky mám skoro vše na USB-C, ale takto to až moc nehrotim 😂 jeden kabel navic mě nezabije. 

Určitě ale do vánoc mám čas vklidu porovnávat 😁

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tedy hledám dál, a netuším jestli jsi měl namysli modern 14 nebo prestige 14, popřípadě nějaký ještě jiný typ, kdyztak něco jiného co by jsi mi doporučil. Nadšenec do elektroniky jsem, ale spíše se vyznam  v telefonech než v notasech a deskopech, ty jsem neměl potřebu měnit, a dříve jsem se o to tolik nezajímal.

Jinak děkuji, že mi tu odpovídáš, alespoň se něco dozvím 😁

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď