Jump to content

Recommended Posts

Ahojte

Mám taký problém zo základnou doskou.Dosť často mi nefungujú usb porty na zk doske a procersor ide dosť často aj na 80% na ploche.Mám na novo nainštalovaný legálny Windows 10 pro na úplne novom 1tb SSD od Samsungu. Dosku mám Asus AM1M-A spolu s procesorom AMD athlon 5370  a chladičom artic Alpine m1 ( procesor nebol nikdy taktovaný),16 GB RAM a rx560 4gb. Zdroj tam je Corsair 550w a všetko to je v dobre chladeného  case so 4 vetrakmi. 

Prosím poraďte čo by to mohlo byť poprípade nejaký program v ktorom môžem zistiť aký je problém

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Já nevím jistě, ale athlon 5370 může mít problém i jen s Windows 10 a nemáš tam spuštěné ještě nějaké věci co se ti spouští hned po startu? Třeba stran uTorrent Deamon tools Nebo jiné?  A taky jsi nenapsal co máš za desku a jak je stará

Editoval(a) Hynex

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, Hynex napsal(a):

Já nevím jistě, ale athlon 5370 může mít problém i jen s Windows 10 a nemáš tam spuštěné ještě nějaké věci co se ti spouští hned po startu? Třeba stran uTorrent Deamon tools Nebo jiné?  A taky jsi nenapsal co máš za desku a jak je stará

Nemám nič mám čisto inštalovaný win 10 na disk ktorý som kúpil včera- predtým tam bolo stare HDD ktoré som formátoval a vybral.Mám  jedine software k graf karte. Známy má tiež athlona 5370 s win 10 a žiadny problém nema tak neviem.

Dosku mám Asus am1m-a a v decembri bude mať 3 roky.

Editoval(a) SAM X

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Při zatížení procesoru zkontroluj co to způsobuje zatížení v běžících procesech. Nedávno jsem odstraňoval nějaký bitcoin mainer, který se maskoval jako "client" v procesech. Ale hodně zatěžuje procesor i antivir a aktualizace. Ty USB by mohl být nějaký nekompatibilní universální ovladač, co maj v sobě w10. Zkusil bych sehnat přímo k desce.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 minutami, westikkrystof napsal(a):

Při zatížení procesoru zkontroluj co to způsobuje zatížení v běžících procesech. Nedávno jsem odstraňoval nějaký bitcoin mainer, který se maskoval jako "client" v procesech. Ale hodně zatěžuje procesor i antivir a aktualizace. Ty USB by mohl být nějaký nekompatibilní universální ovladač, co maj v sobě w10. Zkusil bych sehnat přímo k desce.

Ďakujem za radu

.Mam tam len software ku graf karte,eset a nič viac.Windows bol inštalovaný v stredu na úplne nový disk.No a na tie ovládače sa skúsim pozrieť.A najviac bere eset servise

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, SAM X napsal(a):

Ďakujem za radu

.Mam tam len software ku graf karte,eset a nič viac.Windows bol inštalovaný v stredu na úplne nový disk.No a na tie ovládače sa skúsim pozrieť.A najviac bere eset servise

skus po novej inštalácii systému jednoducho otvoriť proces explorer a ZAKAZDYM nahratim nejakoho SW slwedovať kedy to začne vyťažovať.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

skus po novej inštalácii systému jednoducho otvoriť proces explorer a ZAKAZDYM nahratim nejakoho SW slwedovať kedy to začne vyťažovať.

Skúsim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď