Jump to content
Andrej Cechvala

ASUS ROG STRIX 2060 6GB. Prídavné napájanie...

Recommended Posts

Zdravím. Mám otázku mám v pláne si kúpiť túto kartu no zoczdroja ide len jeden 8 pin na grafiku.. táto karta požaduje 8+6 pin aj keď ma uvedenú Max spotrebu okolo 160w. Bol by teda problém ísť len na jednom 8 pine? Poprípade existuje konverzia molex ffd + molex HDD na 6 pin? No to je skôr horšie riešenie podľa mňa aj keď neviem prečo táto karta poztebuje také napájanie. Čiže otazka znie. Pôjde to aj na 8 pine? Či mám radšej kúpiť kartu čo je len na jeden 8 pin? Ďakujem za rýchlu odpoveď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 minutami, Andrej Cechvala napsal(a):

Zdravím. Mám otázku mám v pláne si kúpiť túto kartu no zoczdroja ide len jeden 8 pin na grafiku.. táto karta požaduje 8+6 pin aj keď ma uvedenú Max spotrebu okolo 160w. Bol by teda problém ísť len na jednom 8 pine? Poprípade existuje konverzia molex ffd + molex HDD na 6 pin? No to je skôr horšie riešenie podľa mňa aj keď neviem prečo táto karta poztebuje také napájanie. Čiže otazka znie. Pôjde to aj na 8 pine? Či mám radšej kúpiť kartu čo je len na jeden 8 pin? Ďakujem za rýchlu odpoveď

Jaký máš zdroj ? Nemá tvůj zdroj 2x 2+6 pin ?

Editoval(a) Vojtěch Šokala

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Andrej Cechvala napsal(a):

:D Neviem či som teraz mimo no nejde náhodou jeden 8 pin na napájanie cpu?

K tomu slouží jiné kabely tyhle jsou pro PCI-E (pro grafiku)

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ďakujem za info dnes som mal krušné chvíle :D keďže táto vecička ma zaskočila lebo kamarát od ktorého beriem dosku a cpu ma zmiatol :D najskor som bol v Tom že je jasné že je to 2x 6+2 na grafiku no trochu som sa zmiatol :D tak ďakujem za info 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mám RTX 2060 a ta chce jen 8-pin, dej vědět jak to dopadlo, ale podle mě by to mělo být stejné jak u mě mZamyslenym

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...