Jump to content
Lustig

klavesnica,mys

Recommended Posts

zdravim,

chcel by som Vás požiadať, aby ste mi pomohli pri výbere.Moje požiadavky:

-musí to mať rgb /čo najviac/         -herné          -70-80€ max 90€     -mohlo by to mať moznost zmeny rbg /ako ma a4tech progr. bloody/      -myš pre praváka      -cez alzu    

-myš musi mat minimalne tlačidla so zmenou dpi     -klavesnica musi byt mechanická

Klavesnica nemusi mat sk loyaut ale moze je mi to jedno,vyzorovo by to mohlo byt nieco ako napr. gigabyte k7 ale ta je draha,a alza ju nema,

Neviem ako sa to nazýva ale mys by mala mať zakrivenia,proste aby nebola ako také klasické myši,ale aby dobre drzala v ruke.

ja som vybral nieco taketo:https://www.alza.sk/nakupni-seznamy.htm?sharelist=76696E70706D647C0

keby som na niečo zabudol, dopíšem.

vopred dakujem.

Editoval(a) Lustig

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Tá klávesnica OZONE ktorú si vybral nie je mechanická, je to hybrid, teda nemá mechanické spímače. Lacnú mechaniku ktorá sa zmestí do rozpočtu vyrába napríklad SilentiumPC, konkrétne modely GK530, GK540 a GK550 (na Alze ich určite nájdeš). Čo sa týka myšky tak pre mňa by bola jasná voľba Logitech G102 (poprípade G203 na ktorú asi nevyjde rozpočet). 

Před 2 hodinami, Lustig napsal(a):

Neviem ako sa to nazýva ale mys by mala mať zakrivenia,proste aby nebola ako také klasické myši,ale aby dobre drzala v ruke.

Viem čo tým myslíš :D ale klasické myšky mi prídu pohodlnejšie. Ak naozaj vyžaduješ to "zakrivenie" tak by som bral A4tech T70, alebo Razer Basilisk Essential (s ňou ale nemám skúsenosti, ale na Alze je momentálne za slušnú cenu).  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, Roy napsal(a):

Tá klávesnica OZONE ktorú si vybral nie je mechanická, je to hybrid, teda nemá mechanické spímače. Lacnú mechaniku ktorá sa zmestí do rozpočtu vyrába napríklad SilentiumPC, konkrétne modely GK530, GK540 a GK550 (na Alze ich určite nájdeš). Čo sa týka myšky tak pre mňa by bola jasná voľba Logitech G102 (poprípade G203 na ktorú asi nevyjde rozpočet). 

Viem čo tým myslíš :D ale klasické myšky mi prídu pohodlnejšie. Ak naozaj vyžaduješ to "zakrivenie" tak by som bral A4tech T70, alebo Razer Basilisk Essential (s ňou ale nemám skúsenosti, ale na Alze je momentálne za slušnú cenu).  

diki moc za radu,a to co som vybral ja by bolo dobre na hranie ak odmyslim mechaniku?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tá myška čo si vybral vyzerá po ergonomickej stránke dosť zle, mňa by z nej zaručene bolela ruka :D .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

dobre beriem spat,pozrel som si nejake tie recenzie na tu ozone alliance a vraj je dost hlucna takze bye.

a vedel by si o nejakej co ma vyslovene az prehnane rgb?akoze tie a4tech sa mi fakt pacia

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja skôr hľadám myšky podľa toho ako sú pohodlné a ako sedia v ruke. Predsa len s myšou pracuješ niekoľko hodín každý deň.

Před 8 minutami, Lustig napsal(a):

a vedel by si o nejakej co ma vyslovene az prehnane rgb?akoze tie a4tech sa mi fakt pacia

Prehnané RGB majú len lacnejšie značky ako CONNECT IT, C-Tech ktorým by som sa z ďaleka vyhol. Ver mi že v budúcnosti oceníš skôr decentné RGB a pohodlnosť. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Roy napsal(a):

Ja skôr hľadám myšky podľa toho ako sú pohodlné a ako sedia v ruke. Predsa len s myšou pracuješ niekoľko hodín každý deň.

Prehnané RGB majú len lacnejšie značky ako CONNECT IT, C-Tech ktorým by som sa z ďaleka vyhol. Ver mi že v budúcnosti oceníš skôr decentné RGB a pohodlnosť. 

nemyslim ze az tak prehnane ako connectit,nieco take ako som ja vybral od a4techu/ale je to jedno od koho/

teda skor takto sa opytam,aku klavesnicu/nemusi byt mech./ a mys s peknym rgb,s tym ze klav. nie je nejako extra hlucna ,by si mi odporucal?

Editoval(a) Lustig

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď