Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, nějak mi začala hrozně rychle odcházet myš a tak jsem rozhodl, že je čas koupit si novou. Chci se vás zeptat na nějakou dobrou, nejlépe pokud s ní máte zkušenost, protože nechci každýho půl roku kupovat něco nového. Jde mi o to aby se rychle "nevyklikala" pokud možno aby byla tichá no a cena max do 1000kc 

Díky předem za rady

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Zjednodušeně, nevíte někdo o nějaké kvalitní tiché herní myši? Nebo alespoň o nějaké co se jí hned nevyklikají tlačítka?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 25 minutami, Hynex napsal(a):

Zjednodušeně, nevíte někdo o nějaké kvalitní tiché herní myši? Nebo alespoň o nějaké co se jí hned nevyklikají tlačítka?

ja zatial pouzivam Gigabyte M6800, drzi dlhsie ako A4Tech-vybuchana po par tyzdnoch na WWZ , ratam ze takyto lacos sa vybucha hned. nejak nevidim zmysel investovat do 40-50€ myši. ešte mam cinsku Zelotes aj ta drzi dobre.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak tiché myši bývajú väčšinou kancelárske/pracovné, herné je počuť trochu viac. Pri myškách do 1k veľa ľudí siahne po značke A4tech ktoré sú celkom slušné. Ja ale doporučím skôr Logitech G203/G102, Asus GT300.

Před 2 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

drzi dlhsie ako A4Tech-vybuchana po par tyzdnoch na WWZ

neviem čo si robil s tou A4-Tech, ale ja som ju nedokázal "vyklikať" ani za 3 roky hrania...

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď