Jump to content
krulich

Počítač se mi zapne asi na sedmý pokus

Recommended Posts

Čau, dva týdny nazpatek se mi stalo to, že mi to píše error ohledně disku, ale pokazdy to zapnu a funguje to normálně. Jasně, že umím anglicky, ale nevím co s tím. 

P_20190912_163932.jpg

P_20190911_154253.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ty máš disk pojmenovaný jako A (předpokládám, že to není myšleno jako nějaký disk, ale disk A)?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

hele... pokud se ti opravdu povede někdy nabootovat, zkusil bych pro jistotu chckdsk, protože pokud to vzniklo takhle najednou, tak to může dost klidně být nějaká vada disku...

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, jirkasta napsal(a):

Ty máš disk pojmenovaný jako A (předpokládám, že to není myšleno jako nějaký disk, ale disk A)?

Mám to pojmenovaný jako disk C a je to jediný disk v počítači 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Napsalo mi to tohle, takže stále nevím čím to je. A když to zapnu, tak mi to spustí stejný aplikace a v prohlížeči okna i na Spotify stejnou písničku.

Výstřižek.PNG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, krulich napsal(a):

Napsalo mi to tohle, takže stále nevím čím to je. A když to zapnu, tak mi to spustí stejný aplikace a v prohlížeči okna i na Spotify stejnou písničku.

Výstřižek.PNG

a čo tak vybrať disk a zdiagnostikovať ho na inom počítači. čo to je za výrobok, seagate? western? SSD adata? samsung? ja na bleskurýchlu diagnostiku používam Aida64 Smart Status. vymen sata kabel, zmen sata poziciu na doske...

aida.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 53 minutami, krulich napsal(a):

Je to Seagate Barracuda 1TB

super. a take že seagate seatools? ultimate boot cd? hirens boot cd? vela vela užitočných diagnostických programov. no udialo sa niečo po odpojení diskov? treba skúsiť.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...