Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, mám moje PC téměř 2 roky a myslím že nadešel čas na upgrade, nemám v plánu si kupovat nové PC, s mým PC jsem stále spokojený ale cítím že už trošku zaostává, tudíž byl bych rád za radu co upgradovat, vím že upragrade by potřebovald celý počítač ale můj budget mi to momentálně nedovoluje, takže byl rád za radu jest-li  uprgradovat grafiku nebo procesor.....

PC: AMD Ryzen 3 1200 

2x Crucial 8GB Ballistix Sport LT Red

WD Blue 1TB, intel ssd 256GB

MSI B350M GAMING PRO

XFX Amd RX 560 4gb

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Adam Čecháček napsal(a):

Zdravím, mám moje PC téměř 2 roky a myslím že nadešel čas na upgrade, nemám v plánu si kupovat nové PC, s mým PC jsem stále spokojený ale cítím že už trošku zaostává, tudíž byl bych rád za radu co upgradovat, vím že upragrade by potřebovald celý počítač ale můj budget mi to momentálně nedovoluje, takže byl rád za radu jest-li  uprgradovat grafiku nebo procesor.....

MSI B350M GAMING PRO

XFX Amd RX 560 4gb

tot otazka aky mas budget,ale asi tu 1200 za 2600 a rx 580/90 zalezi od budgetu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Adam Čecháček napsal(a):

@Lustig Omlouvám za tento neuvedený prvek, budget do 5 000KČ, a děkuji za přínousnou odpověd'

Editoval(a) Adam Čecháček

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to vychází jen na tu grafiku. 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 9. 9. 2019 at 17:10, Adam Čecháček napsal(a):

MSI B350M GAMING PRO

XFX Amd RX 560 4gb

5000,-Kč není moc. Radši bych počkal a nebo našetřil více případně si počkal na Vánoce, kdy je to vhodnější. V zásadě bys upgradoval dvě věci a to GPU a CPU. Těžko říct, jestli RX 500 řady budou ještě nadále v prodeji, protože je brzy vymění NAVI 14, tedy grafiky podobného výkonu snad za lepší cenu. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...