Jump to content
PcBuh

Monitor pro RTX2080Ti

Recommended Posts

Zdravím

V pátek v podvečer přestal fungovat můj monitor. Má za sebou 12 let tak bych rád nový herní.

Nejlépe v QHD, 144+Hz, g-sync / g-sync compatible a velikost 27“ až 32“ s cenou do 20tis.

Jak je psáno v titulku GPU je RTX 2080Ti ( GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti AORUS XTREME WATERFORCE WB 11G )

Děkuji všem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 14 hodinami, PcBuh napsal(a):

Zdravím

V pátek v podvečer přestal fungovat můj monitor. Má za sebou 12 let tak bych rád nový herní.

Nejlépe v QHD, 144+Hz, g-sync / g-sync compatible a velikost 27“ až 32“ s cenou do 20tis.

Jak je psáno v titulku GPU je RTX 2080Ti ( GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti AORUS XTREME WATERFORCE WB 11G )

Děkuji všem

pre takuto grafiku aj 32" WQHD je malo :P

ale kôli cene sa mi páči tento

https://www.alza.cz/32-lg-32gk850g-d5321942.htm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 minutami, Vojtěch Šokala napsal(a):

Herní monitor a odezva 5ms ?

je to jedno aka je odozva lebo nie si robot

• Nesouhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, jakub02 napsal(a):

je to jedno aka je odozva lebo nie si robot

jedno je papierova odzva a druhe realna odozva. do 10ms realna odozva je ok, ostatne je už nie velmi vhodné na hranie.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem si dal na stůl monitor od kamer ( Philips 273V7QDSB ) a koukal na nějaké ty herní monitory. Koukal jsem i na ty které jsou zde uvedené, děkuji. Ale abych řekl pravdu tak ani jeden moc nemusím. LG obrazovky nemusím ( nelibí se mě obraz ) a ASUSu také moc nevěřím po dřívějších zkušenostech

Koukal jsem na monitory bez zadání parametrů, přesněji jen od 27“ více a našel tento

https://www.alza.cz/34-dell-aw3418dw-alienware-d5235326.htm

Vím že je to za více jak jsem spal, ale koncem měsíce by to nebyl problém ( pokud to přežiji s Philipsem ) a také pro mě je velké plus jejich NBD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, PcBuh napsal(a):

Tak jsem si dal na stůl monitor od kamer ( Philips 273V7QDSB ) a koukal na nějaké ty herní monitory. Koukal jsem i na ty které jsou zde uvedené, děkuji. Ale abych řekl pravdu tak ani jeden moc nemusím. LG obrazovky nemusím ( nelibí se mě obraz ) a ASUSu také moc nevěřím po dřívějších zkušenostech

Koukal jsem na monitory bez zadání parametrů, přesněji jen od 27“ více a našel tento

https://www.alza.cz/34-dell-aw3418dw-alienware-d5235326.htm

Vím že je to za více jak jsem spal, ale koncem měsíce by to nebyl problém ( pokud to přežiji s Philipsem ) a také pro mě je velké plus jejich NBD

vyzerá výborne.

LG vyrába obrazovky ktoré sa používajú aj v iných monitoroch preto som navrhol LG .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vím že LG je jeden z největších výrobců LCD. Ale monitor nedělá jen LCD ale také to ostatní, LG může dodat kvalitní LCD ale výrobce monitoru ho doslova zahrabe tím co tam dá za plošné spoje atd.

Každopádně ve čtvrtek jedu na eD World do Prahy tak jsem zvědav zda tam něco bude

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...