Jump to content

Recommended Posts

Je to už delší dobu ale nechápu jednu věc.. člověk se pouze zeptá zda mu funguje sestava a ani se odpovědi nedočká protože mu začnou všichni cpát něco jiného mZamyslenym člověk se např. Ptá zda mu bude fungovat sestava s intelem a každý mu hned začne vnucovat Ryzeno.O

• Kappa 4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Dextriv napsal(a):

Je to už delší dobu ale nechápu jednu věc.. člověk se pouze zeptá zda mu funguje sestava a ani se odpovědi nedočká protože mu začnou všichni cpát něco jiného mZamyslenym člověk se např. Ptá zda mu bude fungovat sestava s intelem a každý mu hned začne vnucovat Ryzeno.O

Protože ryzen je lepší za tu cenu, kterou tam dávají

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 36 minutami, Hynex napsal(a):

Protože ryzen je lepší za tu cenu, kterou tam dávají

Nemyslím si, ale stejnak ten člověk třeba ten intel chce a nedočká se odpovědi že to bude fungovat mFacepalmmProč? Protože mu budou vnucovat stejně výkonný ryzen

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Dextriv napsal(a):

Nemyslím si, ale stejnak ten člověk třeba ten intel chce a nedočká se odpovědi že to bude fungovat mFacepalmmProč? Protože mu budou vnucovat stejně výkonný ryzen

Tak stejně výkoný ryzen je o 5% výkonnější než stejně výkoný Intel a je levnější, jinak myslím, že odpovědi se dočká a ten ryzen mu tam někdo nabídne jako levnější alternativu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Hynex napsal(a):

Tak stejně výkoný ryzen je o 5% výkonnější než stejně výkoný Intel a je levnější, jinak myslím, že odpovědi se dočká a ten ryzen mu tam někdo nabídne jako levnější alternativu

Takže chci intel a vy mi doporučíte ryzen jen protože má o 5% vyšší výkon... noice

• To nechápu 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale já si nepamatuju, že by tu někdo psal, že chce vyloženě Intel a nic jiného než Intel a jestli ano tak jsem to nečetl :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Dextriv napsal(a):

Takže chci intel a vy mi doporučíte ryzen jen protože má o 5% vyšší výkon... noice

Někdo možná jo, já mám min. 3 další důvody:

1) Nižší cena

2) Intel prasopasta/prasopájka

3) Intel je děravější (týká se ho víc chyb)

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 minutami, Barendol napsal(a):

Někdo možná jo, já mám min. 3 další důvody:

1) Nižší cena

2) Intel prasopasta/prasopájka

3) Intel je děravější (týká se ho víc chyb)

co vzít do porovnání I5 9400F a ryzen 5 3600, rozdíl v ceně je cca 1K a rozdíl ve hrách je max pár FPS. Jako normální uživatel nebudu řešit 2. důvod a 3. Důvod to samé

• Kappa 2
  • Nesouhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Některým ještě jde o x570 a PCIe 4 a taky o cenu prostě tisíc je tisíc může to být o tb větší disk nebo pořádná skříň

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Hynex napsal(a):

Některým ještě jde o x570 a PCIe 4 a taky o cenu prostě tisíc je tisíc může to být o tb větší disk nebo pořádná skříň

neřekl bych to s PCIe 4.0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jako upřímně já tohle nechápu celou dobu :D A jako poslední dobou mi i ten intel přijde cenově lepší 

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, milanfon napsal(a):

Jako upřímně já tohle nechápu celou dobu :D A jako poslední dobou mi i ten intel přijde cenově lepší 

To je proto, že to zdražují skoro o dva tisíce od začátku léta :D jinak stal o dost méně, jinak já taky neříkal tady že je jen ryzen dobrý, Intel je stále v něčem lepší, ale ryzeny jsou teď prostě top

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 6. 9. 2019 at 8:00, Dextriv napsal(a):

Toto je forum, který slouží k tomu, aby ti, co něco málo ví radili ostatním, co radu potřebují, pokud je něco výhodnější, doporučím to. Proč bych mu cpal předražený Intel co topí jak kráva, když mu můžu doporučit Ryzen, na kterém ušetří? Kdyby pozice byly opačné, tedy Ryzen by byl na pozici Intelu a naopak, doporučiji Intel. Jak logické. 

Editoval(a) VojtěchC

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 12. 9. 2019 at 20:46, VojtěchC napsal(a):

Toto je forum, který slouží k tomu, aby ti, co něco málo ví radili ostatním, co radu potřebují, pokud je něco výhodnější, doporučím to. Proč bych mu cpal předražený Intel co topí jak kráva, když mu můžu doporučit Ryzen, na kterém ušetří? Kdyby pozice byly opačné, tedy Ryzen by byl na pozici Intelu a naopak, doporučiji Intel. Jak logické. 

Jestli intel topí tak AMD hoří a jinak bych řekl že rozdíl v ceně není až tak velký. :lul:

• Haha 5

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemůžeš všechny AMD porovnávat podle toho tvého FXka 😅

Před 12 hodinami, Dextriv napsal(a):

Jestli intel topí tak AMD hoří a jinak bych řekl že rozdíl v ceně není až tak velký. :lul:

• Like 1
  • Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 20 hodinami, Dextriv napsal(a):

Ty si můžeš koupit co chceš a pokud nemáš konstruktivní názor, tak nemá smysl se dále o tom s tebou bavit. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, VojtěchC napsal(a):

Ty si můžeš koupit co chceš a pokud nemáš konstruktivní názor, tak nemá smysl se dále o tom s tebou bavit. :)

Já do pc neinvestuju tolik a stejnak bych koupil intel :lul: já spíše investuju do mobilu  :D

• Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď