Jump to content

Recommended Posts

Ahoj milane Nevěděl jsem kam tohle zařadit ale potřebuji radu mám takový problém  utrhly se mi 3 kabely od audia a mic a USB všechno na čelním panelu a já nevím v jakém pořadí je mám zapojit předem děkuji za odpověď a zde máš i foto moje case je Evolveo Ray2 

IMG_20190829_232941.jpg

IMG_20190826_043613.jpg

Editoval(a) Míša Green Mike

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 48 minutami, Míša Green Mike napsal(a):

Ahoj milane Nevěděl jsem kam tohle zařadit ale potřebuji radu mám takový problém  utrhly se mi 3 kabely od audia a mic a USB všechno na čelním panelu a já nevím v jakém pořadí je mám zapojit předem děkuji za odpověď a zde máš i foto moje case je Evolveo Ray2 

Máš dvě možnosti.

Buď můžeš pomocí multimetru "propípnout" kontakty na jacku/usb s kontakty na výstupu do kabelů a pak podle wiring schémat pro konektory "internal USB" a "front panel audio" (najdeš na netu) to vše zase do toho konektoru napájet nebo zastrkat.

Nebo. Můžeš napsat žádost na technickou podporu Evolvea (česká firma, takže komunikace by neměla být problém - vlastní zkušenost), že se ti podařilo urvat kabely od předního panelu té a té skříně a jestli by ti neposlali buď foto součásti v neporušeném stavu nebo lépe náhradní kus (což by ti nejspíš poslali celý kus, tedy celek na první fotografii, včetně zapojených kabelů) a ty by sis to ve skříni celé jen vyměnil (a dával pozor, ať to nevyrveš znovu :D ).

Ještě mě napadá třetí možnost, že nějaká dobrá duše, co má také skříň od Evolvea, ti nafotí wiring svého předního panelu a ty si to pak zapojíš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Division2 Ubisoft napsal(a):

niečo také ?

To je taky možnost. Jen z Evolvea to přijde za týden, z číny za měsíc. Záleží, jestli se mu bude chtít komunikovat s Evolveem nebo to nakliká na Ali..

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 hodinami, Petr.siska napsal(a):

Máš dvě možnosti.

Buď můžeš pomocí multimetru "propípnout" kontakty na jacku/usb s kontakty na výstupu do kabelů a pak podle wiring schémat pro konektory "internal USB" a "front panel audio" (najdeš na netu) to vše zase do toho konektoru napájet nebo zastrkat.

Nebo. Můžeš napsat žádost na technickou podporu Evolvea (česká firma, takže komunikace by neměla být problém - vlastní zkušenost), že se ti podařilo urvat kabely od předního panelu té a té skříně a jestli by ti neposlali buď foto součásti v neporušeném stavu nebo lépe náhradní kus (což by ti nejspíš poslali celý kus, tedy celek na první fotografii, včetně zapojených kabelů) a ty by sis to ve skříni celé jen vyměnil (a dával pozor, ať to nevyrveš znovu :D ).

Ještě mě napadá třetí možnost, že nějaká dobrá duše, co má také skříň od Evolvea, ti nafotí wiring svého předního panelu a ty si to pak zapojíš.

Ahoj děkuji za radu oni mi poslay foto a je to skoro ta samá jako je možná vidět dole na obrázku u dalšího příspěveku  a napjkoval sem to a už mi to funguje dokonale akorád jsem ztratil tu zástrčku od bezdrátové Mišky 🤣🤣 ale mám naštěstí druhou každopádně díky za radu kámo ,😉

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...