Jump to content
Přéma Bartoníček

Ideální notebook pro Adobe programy?

Recommended Posts

Zdravím všechny počítačové experty a současně vás žádám o radu. Několik let pracuji jako grafik, s tím, že nedílnou součástí mé práce je potýkání se s programy od Adobe, jako je Photoshop, Illustrator apod. Rád bych byl do budoucna mobilní a všechny potřebné úkony prováděl právě přes notebook jak z domu, tak z cest apod. Jde mi především o to, aby tyto grafické editory běžely naprosto v pohodě, bez sekání a zadrhávání se. Na hry notebook vůbec nepotřebuji, jak jsem řekl, jde mi primárně o plynulou práci v Adobe programech. 

Byl bych rád, kdyby cenovka nepřesáhla 30 000,-. Nejsem žádný počítačový génius, takže budu rád za jakékoliv tipy a rady. 

Díky moc! :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Zkus se podívat na Milanovo video o noťasech, vyšlo snad před týdnem nebo dvěma a pokud si ani pak nic nevybereš milerád ti pomohu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

2 věci, které potřebuješ. Intel procesor a nVidia grafika. Za 30k bych to tedy asi viděl na něco takového. Určitě ale můžeš najít i levnější kousky s podobnými specifikacemi. V průběhu září mají vycházet notebooky s novými 10nm procesory, které jsou oproti tomuhle znatelně výkonnější, takže i na to by se možná vyplatilo počkat. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...