Jump to content
Romantus97

Někdo dělající HEMu?

Recommended Posts

Zdravím,

Zrovna zde se asi ptám marně, ale co... Nedělá tu někdo HEMu? :D Pro ty co neví, tak HEMA je zkratka pro "Historical European Martinal Arts", nejčastěji se mluví o šermu s dlouhým mečem, ale zahrnuje vlastně všechny středověké zbraně... Pokud nikdo tak to přežiju :D Není tu někdo trochu přes fitko? Něco na ruce by se hodilo...

Díky moc Romantus :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

No pokud ti jde jen o ruce, jeden můj kámoš to dělá tak, že když je u počítače zvedá 5kg činku chvíli jednou chvíli druhou rukou a celkem je to na něm znát. Ale obecně se dooorucuje trénovat celé tělo, je to jako počítač, je zbytečně mít mega dobré ramky když je deska neutáhne :D abych uvedl nějaký počítačový příklad

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Hynex právěže kvůli orientačnímu běhu mám nohy namakaný, že mi je může závidět kdejaký kulturista mého běku... Co se týče jádra, tak to na to taky není zle (Jiu-Jitsu), jen ty ruce, něco málo z posilování vím, ale rady zkušenějších si poslechnu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V tom případě chápu to s tím HEMem, no tak já mám nějaké zkušenosti s cvičením jen tak doma, vždycky ráno se proběhnout a pak si udělat pár kliků a schybů, člověk si hned nemusí pořizovat permanentku do fitka, hlavně když je v každém veřejném parku a každé větší nějaká ta trubková konstrukce, na které se dá pěkně cvičit. Nebo, jsem taky zjistil, že ruce se pěkně vyrýsují při sekání dřeva, ale to jde jen v zimě :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...