Jump to content

který z nich?  

11 členů hlasovalo

1. 1. který z nich?

• redmi 7 3/32
      0
    • redmi note 7 3/32
      0
    • redmi note 7 4/64

Recommended Posts

Ahoj, chci si koupit nový mobil a rozhoduji mezi těmito: Xiaomi redmi 7 3gb/32gb vs Xiaomi Redmi Note 7 3gb/32gb vs Xiaomi redmi Note 7 4gb/64gb. Mobil hlavně používám na brouzdání po internetu, využívání FB, YouTube a různých užitečných aplikací např pro vyhledání autobusového spoje či mapy (cca 25 aplikaci), ale taky nějaké ty hry i když ne moc často, ty jsou po grafické stránce méně ale i více náročné (fps hry), ale rozhodně mi bude stačit s přehledem 32 gb i když systém z toho ubere 10gb takže na to nehleďte. Nejsem ten typ co by potřeboval měnit mobil každý rok, ten co mám teď mám skoro 3 roky ale už se seká a byl i na opravě a ani po továrním reseru to není ono. Chtěl bych aby ten nový vydržel alespoň stejnou dobu bez nějakého výrazného ,,opotřebení" a snížení výkonu. A tak když už znáte mé požadavky na mobil co mi poradíte?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Záleží, pokud nechceš moc utrácet ber 4/32   pokud ti není líto tisícovky, ber 4/64

Určitě bych nebral 3gb ram, s tím, jak se všude zvyšují nároky to brzy nebude stačit.  Já sám mám 4/32 a jsem nadmíru spokojený, rozlišení parádní, zádná hra se neseká tak, že se nedá hrát (hraju např pubg na největší detaily) a baterie taky vydrží pořádně dlouho. Jediné co pro mě byl šok je ten launcher jinak v pohodě ale klasický android launcher se myslím dá stáhnout z obchodu play

abych nezapomněl ten foťák je úžasný, a ten noční režim je...no alespoň je tam vidět něco víc než černota :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 33 minutami, Hynex napsal(a):

Záleží, pokud nechceš moc utrácet ber 4/32   pokud ti není líto tisícovky, ber 4/64

Určitě bych nebral 3gb ram, s tím, jak se všude zvyšují nároky to brzy nebude stačit.  Já sám mám 4/32 a jsem nadmíru spokojený, rozlišení parádní, zádná hra se neseká tak, že se nedá hrát (hraju např pubg na největší detaily) a baterie taky vydrží pořádně dlouho. Jediné co pro mě byl šok je ten launcher jinak v pohodě ale klasický android launcher se myslím dá stáhnout z obchodu play

abych nezapomněl ten foťák je úžasný, a ten noční režim je...no alespoň je tam vidět něco víc než černota :D

Díky za tvůj názor

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Hynex napsal(a):

Akorát teď jsem se díval a 4gb /32gb neexistuje😢

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Za mě Redmi Note 7 4/64. Nejde ani tak o tu interní paměť spíš jako o tu RAMku. Pokud chceš i obsáhlejší oddůvodnění, proč bych bral zrovna to, není problém ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě mě k tomu napadá, že nějaké aplikace a hry nemají vyřešenou tu díru v displeji, některé to mají tak, že kolem té díry se nic nezobrazuje, ale některé ji ignorují, takže nebudeš vidět kus něčeho, což někdy dokáže celkem naštvat, taky ten zaoblený displej je někdy zákeřný, protože nevidíš věci úplně nahoře nebo úplně dole a musíš si ten telefon různě natáčet abys to uviděl :D

ale jinak je v pohodě

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Hynex napsal(a):

Ještě mě k tomu napadá, že nějaké aplikace a hry nemají vyřešenou tu díru v displeji, některé to mají tak, že kolem té díry se nic nezobrazuje, ale některé ji ignorují, takže nebudeš vidět kus něčeho, což někdy dokáže celkem naštvat, taky ten zaoblený displej je někdy zákeřný, protože nevidíš věci úplně nahoře nebo úplně dole a musíš si ten telefon různě natáčet abys to uviděl :D

ale jinak je v pohodě

Myslím, že se to da v nastavení vypnout když bude potřeba, ne? Lepší vidět vše o něco menší než ne všechno ale větší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Harry napsal(a):

Za mě Redmi Note 7 4/64. Nejde ani tak o tu interní paměť spíš jako o tu RAMku. Pokud chceš i obsáhlejší oddůvodnění, proč bych bral zrovna to, není problém ;)

O tu RAMku mi právě jde. Nevěděl jsem jestli mi nebude stačit jen 3GB a vy říkáte ať si radši vezmu 4GB. O interní paměť mi vůbec nejde stačilo by mi i kdyby to mělo jen 20GB. A v těch procesorech si myslím že není pro mou náročnost uživatele zase tak velký rozdíl.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 23. 8. 2019 at 13:47, Hynex napsal(a):

ale jinak je v pohodě

Ona valná většina aplikací to řeší tak, že ti to spustí ve Full HD s tím, že máš po stranách černé okraje, ale můžeš si to "Zoom to Fill". Každopádně pak to může lehce překážet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Harry napsal(a):

Ona valná většina aplikací to řeší tak, že ti to spustí ve Full HD s tím, že máš po stranách černé okraje, ale můžeš si to "Zoom to Fill". Každopádně pak to může lehce překážet.

No, už po prvním spuštěním hry na tom telefonu jsem zaznamenal úplně úchvatné rozlišení oproti mému starému full HD, ale jinak když si na to člověk zvykne, tak mu to pak nepřekáží

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...