Jump to content

Recommended Posts

pre pobavenie čo mi pred chvíľou ukázal počítač :D žiaden photoshop ani nič podobné. a stále to mám pred sebou na ploche.

rx5700_1.jpg

Editoval(a) Division2 Ubisoft
  • Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Před 4 hodinami, Hynex napsal(a):

Zkus to zveřejnit jako nějaký neoficiální reklamu docela by mě zajímali reakce 😅

myslím že niečo podobné sa ukázalo aj youtuberovi TimmyJOE ale také číslo určite nie.

5700XT_2.jpg

5700XT_1.jpg

Editoval(a) Division2 Ubisoft

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Hynex napsal(a):

Zajímalo by mě za kolik let budou mít grafiky opravdu tyhle hodnoty :D

no skôr by som sa sústredil na inteligenciu grafík. všimnite si kuriozitu v podobe neskutočných čísel v hre F1 . 5700XT myslím predbehla 2080 alebo dokonca Super. 400€  grafika dala dole dvojnásobne drahšiu :D. takže to RDNA nebude až také hrozné mZamyslenym alebo to bola Forza Horizon 4?? hmm.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

no skôr by som sa sústredil na inteligenciu grafík. všimnite si kuriozitu v podobe neskutočných čísel v hre F1 . 5700XT myslím predbehla 2080 alebo dokonca Super. 400€  grafika dala dole dvojnásobne drahšiu :D. takže to RDNA nebude až také hrozné mZamyslenym alebo to bola Forza Horizon 4?? hmm.

No AMD si teď opravdu polepšili ve všech směrech, ještě by mě zajímalo jak na tom budou ty nové Intel grafiky, ale na ty si ještě počkáme

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Hynex napsal(a):

No AMD si teď opravdu polepšili ve všech směrech, ještě by mě zajímalo jak na tom budou ty nové Intel grafiky, ale na ty si ještě počkáme

uvidíme. ale s cenovou politikou intelu procesorov doteraz sa o to nezaujímam.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...