Jump to content
Hynex

Dotaz ohledně pravidel

Recommended Posts

Ahoj, teď jsem si prolézal fórum a našel jsem tam napsaná pravidla a chtěl bych se tedy dobrovolně udat.

1. Tohle je můj druhý účet na fóru, protože k tomu prvnímu se nemůžu dostat, opravdu nevím proč, tak mě prosím neblokujte není to úmyslné porušení pravidel.

2. Co to je warez a proč ho nepodporujete? Možná se mi budete smát ale jediný warez co znám je Minecraft :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 12 minutami, Hynex napsal(a):

Ahoj, teď jsem si prolézal fórum a našel jsem tam napsaná pravidla a chtěl bych se tedy dobrovolně udat.

1. Tohle je můj druhý účet na fóru, protože k tomu prvnímu se nemůžu dostat, opravdu nevím proč, tak mě prosím neblokujte není to úmyslné porušení pravidel.

2. Co to je warez a proč ho nepodporujete? Možná se mi budete smát ale jediný warez co znám je Minecraft :D

Udávej se na policii, pokud nedej bože někdy spácháš trestný čin, to je dnes velké frajerství nést následky za své činy jako slušný člověk. Soudce by se ti odměnil nižší sazbou trestu.

První účet nijak neřeš, radši spíš příspěvky dávej do správných topiců, zde tedy Info o fóru, toto není diskuze.

Warez je placený software, který získáš jinou než oficiální cestou, obvykle zadarmo - krádež duševního vlastnictví, tzn. cracklá hra, antivir, Microsoft Office, Photoshop a jiné často kradené záležitosti.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aha no ale co má teda tohle fórum společného s warezem nebo proč v pravidlech je že je nepodporuje nějak to pravidlo nechápu :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 38 minutami, Hynex napsal(a):

Aha no ale co má teda tohle fórum společného s warezem nebo proč v pravidlech je že je nepodporuje nějak to pravidlo nechápu :D

Chápal bych to tak, že nikomu se tu nebudou jako řešení nabízet cracky a na  zdroje cracků a nelegálních kopií se tu taky ptát nesmí.

Jednoduše tohle pravidlo má aspoň trochu chránit vývojáře, ale kdo chce PREMIERE zadarmo, crack si vždycky najde

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...