Jump to content
FlyDog

Arctic Freezer 34

Recommended Posts

Arctic Freezer 34 

Měl bych otázku na chladič Arctic Freezer 34. Chci se zeptat u Arctic Freezer 33 bylo řečeno že nepokryje celý procesor a na stranách se začne kumulovat teplo, což je špatně. Arctic Freezer 34 je skoro stejný jako 33. A otázka tedy zní. Jestli že chladič nepokryje celý procesor což v mém případě je i-5 4690 zničí se časem tento procesor ? Jestli že se bude kumulovat teplo po stranách? Nebo to nemá až takový vliv. Vyplatí se radši koupit jiný chladič který pokryje celý procesor ? Předem děkuji za případné odpovědi :).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Just now, FlyDog napsal(a):

Arctic Freezer 34 

Měl bych otázku na chladič Arctic Freezer 34. Chci se zeptat u Arctic Freezer 33 bylo řečeno že nepokryje celý procesor a na stranách se začne kumulovat teplo, což je špatně. Arctic Freezer 34 je skoro stejný jako 33. A otázka tedy zní. Jestli že chladič nepokryje celý procesor což v mém případě je i-5 4690 zničí se časem tento procesor ? Jestli že se bude kumulovat teplo po stranách? Nebo to nemá až takový vliv. Vyplatí se radši koupit jiný chladič který pokryje celý procesor ? Předem děkuji za případné odpovědi :).

Vilv to nemá :D Já jsem měl (pořád mám, ale není v PC) 33ku a jako pohodka. 65 stupňů max na R3 2200G při 1.45V :D A Fera je asi nejepší řešení, pokud ti nejde zas tolik o vzhled.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vzhledem k tomu, že samotný čip procesoru se pod něj vejde, tak je to v pořádku. V některých případech to rozdíl dělat může (nějaká střídavá zátěž jako střih videa), ale když pak jde o silnou zátěž, tak to nějak nevadí. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobře děkuji za příjemnou pozitivní odpověď. Ani jsem v to nedoufal. Konec konců, tohle je dobré fórum, kde se lze v klidu zeptat :). 

Editoval(a) FlyDog
  • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.