Jump to content

Recommended Posts

Zdravím potřebuji zkušené rady skládám si pc určený na hry a nejsem tak znalý, zatím mám https://www.czc.cz/264414,256046,250090,200384,62389,188704,225017,192293,249487/kody 

Konkrétně potřebuji pomoc s deskou, grafickou kartou (předpokládám radeon 5700/5700xt) chladící větrák, monitor 144hz, a mechanickou klávesnici. Díky moc! Bylo by fajn kdyby se samotný pc bez monitoru a klávesnice se vešel do 30 000. díky moc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

ahoj nechápu proč tam máš to WD :D Je to zbytečné stačí ti 500-1000GB SSD a pak 1TB pevný disk :D Jinak klávesnice je nějaká random nic moc od toho nečekej si myslím, ale bůh víc. Jinak pokud nebudeš taktovat, tak stačí AMD box mají celkem good chladiče na ryzeny. GrAfická karta 5700 může být ale můžeš koupit třeba RTX 2060 super. 

Monitor, trochu přensěji musíš zadat co chceš. chápu, že na FPS hraní 144hz s co nejmenší odezvou a ro velikost úhlopříčky? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, plánuješ ten procesor taktovat? Jinak mi moc nedochází tvá volba SSD Disků. Na co má být ten menší WD Blue 500GB disk? V klavesnicích se moc nevyznám, ale než takhle levnou mechanickou klavesnici, bych si za ty peníze koupil kvalitní membránovou klavesnici. Udej v jakém rozlišení chceš hrát. Já osobně bych šel do Radeonu a monitoru co podporuje FreeSync - Sapphire RX5700 XT pulse vypadá hodně slibně. Cena bude stejná jako RTX 2060 S a ta RX ji výkonnostně poráží. 

Editoval(a) Tomáš Koštial
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 46 minutami, Tomáš Koštial napsal(a):

.. klavesnicích se moc nevyznám, ale než takhle levnou mechanickou klavesnici, bych si za ty peníze koupil kvalitní membránovou klavesnici. 

Myslím si že zrovna v tomhle ohledu úplně pravdu nemáš.. osobně bych bral raději levnou Mechaniku než drahou membránu... je to sice dost na osobních preferencích, ale už bych se k membráně vracet nechtěl. Spínače to má myslím stejné jako ta klávesnice, na kterou jsme dělali video  Tak tedy nemá.. je to třetí výrobce... každopádně je to opravdu podobný tomuhle: 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když se tady podíváš do jiných diskuzi, tak zjistíš jak si tady všichni stěžují na kompatibilitu Ryzenu 3xxx s Deskama od MSI a chipsetem B450. Možná bych tedy volil jiného výrobce desek. A počkal bych si na nereferenční RX5700. Tenhle referenční chladič je dost hlučný. Volba chladiče CPU je čistě na tobě, ten dodávány ten procesor zchladí, otázka jak moc se CPU dokáže s tímto chladičem samo přetaktovat....

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, prvně ten Powercord si můžeš klidně vyškrtnout, standartně ho najdeš v balení zdroje. Ohledně desky - pokud se chystáš taktovat - Asus Crosshair VI na chipsetu X370 je sázka na jistotu za nějakých 3.300Kč. Nereferenční karty od partnerů se u nás objeví brzy, doporučuji partnery jako Asus, XFX, PowerColor (Red Devil vypadá pěkně ovšem nevím zda se u nás objeví) ale i ASRock nebo Gigabyte.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zajímá mě co po doručení pc bude čekat? Začnu instalací windows a co dál? Četl jsem o nějakým updatu na základní desce. Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 59 minutami, Filip Král napsal(a):

Zajímá mě co po doručení pc bude čekat? Začnu instalací windows a co dál? Četl jsem o nějakým updatu na základní desce. Díky

to si skladáš sám? predpokladám že doska nebude mať od výroby bios pre nové ryzeny. ak to poskladajú v tom CZC tak to by mali dať aj najnovší bios.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...