Jump to content
Hynex

Počítačové téma přesáhlo 20k otázek a odpovědí

Recommended Posts

Gratuluju Milanovi k vytvoření tohohle fóra, přesněji k tomu že počítačová sekce dosáhla více než 20 000 příspěvků, to už je něco.

Zároveň bych chtěl upozornit, že tam je stálo dost příspěvků bez odpovědi (třeba ten můj :D )

No i tak bych chtel všem poděkovat hodně jsem se na tomhle fóru dozvěděl a hodně se přiučil (a taky jsem tu už stihl ztratit účet 😀)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 11 minutami, Hynex napsal(a):

Gratuluju Milanovi k vytvoření tohohle fóra, přesněji k tomu že počítačová sekce dosáhla více než 20 000 příspěvků, to už je něco.

Zároveň bych chtěl upozornit, že tam je stálo dost příspěvků bez odpovědi (třeba ten můj :D )

No i tak bych chtel všem poděkovat hodně jsem se na tomhle fóru dozvěděl a hodně se přiučil (a taky jsem tu už stihl ztratit účet 😀)

aké téma ti ostalo bez odozvy?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No třeba na těch počítačích jsem se ptal (na tom starém účtu co jsem nějak ztratil) jestli potřebuju k desce Asus prime x570 Pro nějakou zvukovou kartu 

Nebo teď nedávno jsem se ptal jestli mám dobrou sestavu za "ty" peníze a jestli opravdu potřebuju zdroj s certifikátem Platinum. To o tom zdroji jsem teď ještě dál do diskuze tak doufám že alespoň tam někdo zareaguje

Ale i tak je to super fórum 😁

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď