Jump to content

Recommended Posts

Ahoj

Vždy jsem doufal, že tohle nikdy nenastane, ale bohužel nastalo.

Musím upgradovat moje milované win 8.1 na win 10 (resp. zatím nemusím, ale  vyskytly se potíže se systémem a jendou aplikací, které budou vyžadovat reinstal systému a kvůli programům, které chci v pozdější době instalovat, budu muset přejít na win 10, takže to chci skloubit). Chci se tedy zeptat... pokud mám licenční klíč k windows 10, budu moc jen upgradovat z win 8.1 aniž bych přišel o data a zároveň si budu moc nainstalovat i N verzi?

Díky za odpověd.

P.S windows jsem nidky neupgradoval

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ahoj pokud máš linenční klíč, tak provedeš upgrade a budeš mít všechno. Bohužel nemůžeš nainstalovat N veri, to by si musle přeinstalovat systém

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Ahoj pokud máš linenční klíč, tak provedeš upgrade a budeš mít všechno. Bohužel nemůžeš nainstalovat N veri, to by si musle přeinstalovat systém

A nevíš o nějakém nástroji, který by byl schopný zazálohovat všechny aplikace a uživatelská data, tak abych nemusel provádět znovu instalace (jsem na to moc líný).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to nejde :D datamůžeš překopíroat někam jinam :D ale programy ti fungoavt nebuzdou teda ty co jsou v program files :D prostě upgraduj na win 10 a hotovo půdje všechno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a čo keby si si urobil klon disku na iný.

potom spustil inštalátor s win8.1 a vybral možnosť inovácie so zachovaním programov a nastavení?

a ktovie či by sa ti neaktivoval windows 10 automaticky na základe legálneho kľúča od win8.1?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...