Jump to content

Recommended Posts

Koupil jsem Krakena X52, ale v balení není Brakcet pro AM4... No, už mi prý připravují poslat nový, ale zajímá mě čas jak douho to trvá, pokud tu s tím někdo má zkušenosti :D Na CZC píšou podporu AM4 a na Alze to tam nepíšou a v boxu to taky nemají :/// :D No, měl jsem si to zkontrolovat :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 24 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Ahoj odkud jsi to objednal? :D To jsi zapomněl říct.

Z Alzy :D Zrovna to měli nějaké rozbité, že se vše načítalo 5 minut (nekecám :D), tak jsem se radši kouknul na CZC a tam AM4 měli v podporovaných. Tak jsem to objednal na Alze :D

• Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Počkje, takže máš doma krakena a psal jsi alze, že nemáš AM4 a jak pošlou? To si se někde domluvit s podporou nebo udělal reklamaci a napsal to tam? :D  Hele pokud to píšou na více webech, tak by ěml být i na alze balení to bdue stejné :D Takže to maximálně je jejich chyba.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Počkje, takže máš doma krakena a psal jsi alze, že nemáš AM4 a jak pošlou? To si se někde domluvit s podporou nebo udělal reklamaci a napsal to tam? :D  Hele pokud to píšou na více webech, tak by ěml být i na alze balení to bdue stejné :D Takže to maximálně je jejich chyba.

Ne :D Psal jsem na podporu NZXt, ti mi to pošlou. Já bych do jel do Alzy reklakmovat, jenže jsem tam byl 1 den 2x zasebou... A minulý týden taky, tak už je tam nechci prudit :D A zítra tam jedu zase :DDD 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

tak tomu dej tak 2 týdny :D než to pošlou  a pak pošta :D někdy příštý týden by to mohlo přijít si myslím

Počkat co? Tak pokud tomumám dát 2 týdny, tak by to přišlo za 2 týdny a ne příští týden :MonkaW:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 14. 8. 2019 at 19:58, David Morávek (Dave) napsal(a):

ježiši :D Hele nevím přesně :D měl si se zeptat čím to posílají a že chceš tracking ;) 

Já už to info mám :D Posílají to přes USPS a ve středu v 0:42 to dorazilo do LA :D A dneska psali, že to jede do nějaké další "facility". Takže to tu snad brzo bude :D@Roy Be like: ,,Tak o Vánocích to dorazí " :D

• Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď