Jump to content

Recommended Posts

Dobrý dne,

Potřeboval bych pomoc, měl jsem na počítači SSD s OS (win 10 Pro N) a pak HDD, SSD odešlo tak jsem ho vyměnil za jiné a znova jsem tam nainstaloval win ale tentokrát jen win 10 Pro.

Po připojení starého HDD k počítači nejde ho vidět.

Prosím o pomoc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 21 minutami, Godfiro napsal(a):

Dobrý dne,

Potřeboval bych pomoc, měl jsem na počítači SSD s OS (win 10 Pro N) a pak HDD, SSD odešlo tak jsem ho vyměnil za jiné a znova jsem tam nainstaloval win ale tentokrát jen win 10 Pro.

Po připojení starého HDD k počítači nejde ho vidět.

Prosím o pomoc.

koho nie je vidieť? ssd? hdd? v biose vidno disky? v správcovi zariadení vidno disky? v disk manažmente vidno disky? nebude stačiť len priradiť "LETTER" na pridaný HDD v správcovi diskov vo windowse?

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 28 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Ahoj vidíš aspoň disk ve správci zařízení? Pokud ano musíš ve správci disků přidelit to označení (C: , X: , E: a podobně) Potom by to mělo fungovat :D Viz odkaz

https://support.microsoft.com/cs-cz/help/330140/my-drive-does-not-appear-in-windows-explorer-view

Bohužel ho tam nevidím ve správci disků, a zajímalo by mě jestli touhle cestou zůstanou i data z toho HDD? 

Správa disků.PNG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano data na disku zůstanou, pouze přiřadíš windowsu disk. Takže ho máš špatně zapojený a podívej se do biosu jestli ho detekuje

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Ano data na disku zůstanou, pouze přiřadíš windowsu disk. Takže ho máš špatně zapojený a podívej se do biosu jestli ho detekuje

Našel jsem tam tohle, jinak se v tom moc nevyznám, (ssd mám na m.2(970 evo) a hdd (Seagate BarraCuda 3TB) zapojený na sata kabel a deska je B450 AORUS ELITE )

bios.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Róbert Dilik napsal(a):

@Godfiro Máš to určite dobre zapojené?Pozri do prílohy ,ktorú som vložil.

doc1.docx 250 kB · 1 download

SSD funguje, mám ho sice zapojené v M2B_SOCKET protože  v M2A_SOCKET je pod grafickou kartou a bojím se aby se nepřehřál a taky nevím jestli se tam vůbec vejde, ale to by snad nemělo vadit hdd disku 3.5" který je připojen přes sata kabel ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Róbert Dilik napsal(a):

@Godfiro Máš to určite dobre zapojené?Pozri do prílohy ,ktorú som vložil.

doc1.docx 250 kB · 2 downloads

Jo už jsem to našel měl jsem to podle toho návodu co jsi poslal špatně zapojené  MOC KRÁT VŠEM DĚKUJI ZA POMOC A ZA VÁŠ ČAS A TRPĚLIVOST xD

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď