Jump to content

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych vědět váš nároz na tyto desky kterou by jste zakoupili a proč. Už asi 4 dnem se rozhoduji kterou a proč. Přikláním se k té gigabyte, ale rád bych věděl i váš názor na tyto desky popř. zkušenosti s nimi. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ahoj, zkus se podívat na video níže. Ono taky těžko ti doporučit nějakou desku, když nevíme jaký procesor do ní chceš osadit a jestli chceš taktovat. V tom video je to vše hezky shrnuté a pod videem najdeš i detailnější popisek ohledně těch desek. Obecne tenhle týpek o Gigabite deskách nemluví moc dobře co se týče napajecí kaskády. Nicmene pokud nechceš taktovat, tak si spíš vyber desku, která ti více vyhovuje co se týče konektorové výbavy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Tomáš Koštial napsal(a):

Ahoj, zkus se podívat na video níže. Ono taky těžko ti doporučit nějakou desku, když nevíme jaký procesor do ní chceš osadit a jestli chceš taktovat. V tom video je to vše hezky shrnuté a pod videem najdeš i detailnější popisek ohledně těch desek. Obecne tenhle týpek o Gigabite deskách nemluví moc dobře co se týče napajecí kaskády. Nicmene pokud nechceš taktovat, tak si spíš vyber desku, která ti více vyhovuje co se týče konektorové výbavy.

Desku chci akorát vyměnit nejlépe za jednu z těchto napsaných... Ryzen 5 2600 takt pouze co je v boost takže těch 3.85Ghz popř. nataktoval bych si ho i na více což jsem udělal i na téte desce co mám (MSI B350M Mortar) ale ty teploty byly +- 85 stupňů což je vcelku dost, kdy samotný CPU mělo kolem 60.. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 hodinami, ayyferri napsal(a):

Zdravím,

chtěl bych vědět váš nároz na tyto desky kterou by jste zakoupili a proč. Už asi 4 dnem se rozhoduji kterou a proč. Přikláním se k té gigabyte, ale rád bych věděl i váš názor na tyto desky popř. zkušenosti s nimi. 

Já bych si připlatil a koupil tuto.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď