Jump to content
Division2 Ubisoft

Agesa 1.0.0.3ABB a nové Adrenalin 19.8.1

Recommended Posts

tak dnes nám vydali nové biosy s Agesa 1.0.0.3ABB a súčastne nový adrenalin 19.8.1

v skratke.

žiadna zmena v idle voltáži pre nové Ryzeny.

s novými grafikami 5700 po update žiadna zmena

výsledky v testoch stále rovnaké , testované na 3600 + 5700XT , stále undervoltujem na 1900Mhz a 1031mV . no jedna malá zmena áno. trošku nižšie teploty +-2°C , hurá.

prípadne sa pýtajte ak chcete niečo odskúšať. ale mám iba X570 dosku k dispozícii. neviem odskúšať čo to urobí so staršími čipsetmi.

Editoval(a) Division2 Ubisoft

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

po nejakom čase som sa začal vrtať v nastaveniach biosu a sledovať či sa niečo nezmenilo, a veruže zmenilo. predtým mi cpu boostoval do 3960+-MHZ na všetkých jadrách pri maximálnom vyťažení v stress teste, so zapnutým PBO a AutoOC +200Mhz , voltáž procesoru sa vytiahla na 1,36V a odber stúpol z 80/90W na 106W pri teplote 88°C.

po update na spomínanú agesu 1003ABB a rovnakých nastaveniach procesor boostuje na 4092Mhz pri rovnakej voltáži a identickom odbere . teploty som znížil na 80°C pridaním jedného 12cm ventilátoru na chladič, doteraz som mal jeden 15cm ventilátor v strede chladiča- v pohode stíhal. zostava zostala naďalej tichá.

je to aj zásluhou "tapicek"-a s ktorým sme tu rozoberali problém vyšších teplôt na našich ryzenoch. priznám sa mna by nejako nenapadlo zapínať PBO + AutoOC . :HandsUp:

Editoval(a) Division2 Ubisoft

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď