Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak mám naformátovat disk. Je v tom ale malý problém, na tom disku je starý Windows, který mi brání abych to udělal. Zkoušel jsem všechno a stále to po mě chce povolení od administrátora, ale na administrátorovi  není žádné heslo a ani nevím jak to mám povolit... 

Děkuji všem za odpověď. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 58 minutami, kizzi napsal(a):

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak mám naformátovat disk. Je v tom ale malý problém, na tom disku je starý Windows, který mi brání abych to udělal. Zkoušel jsem všechno a stále to po mě chce povolení od administrátora, ale na administrátorovi  není žádné heslo a ani nevím jak to mám povolit... 

Děkuji všem za odpověď. 

spusti si nejake ultimatebootcd alebo hirens bootcd a hocijakou disk utilitou zlikviduješ celý starý disk. no naformátuješ ho. dúfam že nechceš naformátovať disk z ktorého ti beží systém , resp. systémový oddiel. :D no ja v takýchto prípadoch zvyknem aj používať Amoei partition niečo program, normálne beží v systéme a aj zamknuté a systémové oddiely viem zrušiť formatovať spojiť vytvoriť... ako som písal vyššie, nie samotný sys.oddiel na ktorm bežiš, to ti nedovolí zrušiť,nemalo by. to som neskúšal mZamyslenym

Editoval(a) Division2 Ubisoft

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, kizzi napsal(a):

Děkuji všem za odpověď. 

amoei.jpg

Editoval(a) Division2 Ubisoft

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se