Jump to content
Trenux

Málo fps a přetaktování ryzenu 5 2600

Recommended Posts

Ahoj, mám ryzen 5 2600 a msi  rtx 2060 gaming z. Hrál jsem GTA V na nejvyšší detaily a zdálo se mi, že mam nějak málo fps. Kouknul jsem se na videa ostatních lidí, kteří měli skoro stejný HW jak já a měli cca 100 fps. Já jsem tedy zaznamenal max 70 fps ve městě a 50 fps na poušti, pak jsem spustil minecraft a hodnoty jsem měl jen na 60 fps a to je hodně divné. Proto se chci zeptat, jestli vás nenapadá kde je problém. Mám zde další otázku a to tu, na jaké hodnoty bych měl přetaktovat ryzen 5 2600 s tim základním větráčkem kterej je přibelenej s tim procákem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 11 hodinami, Trenux napsal(a):

Ahoj, mám ryzen 5 2600 a msi  rtx 2060 gaming z. Hrál jsem GTA V na nejvyšší detaily a zdálo se mi, že mam nějak málo fps. Kouknul jsem se na videa ostatních lidí, kteří měli skoro stejný HW jak já a měli cca 100 fps. Já jsem tedy zaznamenal max 70 fps ve městě a 50 fps na poušti, pak jsem spustil minecraft a hodnoty jsem měl jen na 60 fps a to je hodně divné. Proto se chci zeptat, jestli vás nenapadá kde je problém. Mám zde další otázku a to tu, na jaké hodnoty bych měl přetaktovat ryzen 5 2600 s tim základním větráčkem kterej je přibelenej s tim procákem.

s tým základným neodporúčam taktovať. skúsiť môžeš ale teploty pojdu raketovou rýchlosťou hore. neuvažoval si o nejakom 20€ chaldiči? hlavne nech je to Tower chladič nie mixer štýl. ja som sa so svojim r5 2600 s noctuou dostal v kľude stabilne na 4100mhz a 1,4V , no rozdiel v hrách nebol velký, pár fps. to potvrdzujú aj mnohé recenzie na nete

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Division2 Ubisoft napsal(a):

s tým základným neodporúčam taktovať. skúsiť môžeš ale teploty pojdu raketovou rýchlosťou hore. neuvažoval si o nejakom 20€ chaldiči? hlavne nech je to Tower chladič nie mixer štýl. ja som sa so svojim r5 2600 s noctuou dostal v kľude stabilne na 4100mhz a 1,4V , no rozdiel v hrách nebol velký, pár fps. to potvrdzujú aj mnohé recenzie na nete

Tak v tom případě mi to můj problém s fpskama ve hře nevyřeší, nenapadá tě náhadou proč mam tak málo fps?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Trenux napsal(a):

Tak v tom případě mi to můj problém s fpskama ve hře nevyřeší, nenapadá tě náhadou proč mam tak málo fps?

s tou 2060 by si mal mat paradne fps. fuuu. nahod si msi afterburner spolu s riva tuner statictics. je to sucastou instalacie. v nastaveni msi afterburner si pozapinaj aby ti ukazovalo cpu/gpu  load , temps... co len chces, aby si pocas gamingu videl vyťaženie cpu a gpu.GTA som v zivote nehral ale ak mas moznost nahodit strangebrigade, WWZ.. tam su aj ingame benchmarky. alebo farcry 5,newdawn...  

tu mas videonavod.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 7. 8. 2019 at 13:32, Trenux napsal(a):

tak som dnes nahral to GTA 5 a spustil v 4K, bolo to uplne plynule. no k ingame benchmarku som sa nedostal lebo treba odohrat nejaku časť hry. po prejdeni prologu ma hodilo do hry. skusal som ci sa neobjavi ingame benchmark. no v menu mi začalo trhať tak som vyskočil z hry. a ked som to chcel nastartovať tak už nespustilo hru. takže toľko ku GTA V. hneď som skontroloval vykon v StrangeBrigade na high a 4K a išlo to na 74FPS. takže ok. chyba GTA.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...