Jump to content
Martin Rusnák

FPS po čase padajú

Recommended Posts

Asi pred pol rokom som si kúpil notebook, každopádne, čím dlhšie ho mám, tým menej FPS v hrách ako CS:GO mám. Pri kúpe som mal 150FPS~. Teraz je to 60...

Procesor: Intel Core i5 7300HQ

Grafická Karta: NVIDIA GeForce 1050 4GB

RAM: 8GB- Dáka neviem čo značka...

Disk: Môj terový sa pokazil :/ Mám teraz nejaký 300GB zo starého 2009-viatkového notebooku. 

Základná Doska: Kto vie, je to notebook...

Je vylúčené, že to je iným programom, lebo od kúpy prešiel PC reinstallom systému a nič viac som po nameraní 150FPS neinštaloval.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 hodinou, Martin Rusnák napsal(a):

Asi pred pol rokom som si kúpil notebook, každopádne, čím dlhšie ho mám, tým menej FPS v hrách ako CS:GO mám. Pri kúpe som mal 150FPS~. Teraz je to 60...

Procesor: Intel Core i5 7300HQ

Grafická Karta: NVIDIA GeForce 1050 4GB

RAM: 8GB- Dáka neviem čo značka...

Disk: Môj terový sa pokazil :/ Mám teraz nejaký 300GB zo starého 2009-viatkového notebooku. 

Základná Doska: Kto vie, je to notebook...

Je vylúčené, že to je iným programom, lebo od kúpy prešiel PC reinstallom systému a nič viac som po nameraní 150FPS neinštaloval.

Jako příčin může být víc.

Jsi si opravdu jistý, že jsi nic nestahoval, neinstaloval nebo máš to CSko legálně  (řekni pravdu, může na tom záležet)

Nejlehčí řešení, které je multifunkční a tím je, reinstal systémů a následné nainstalování 100% LEGÁLNÍCH softwaru

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ja som sice neskuseny ale nemohlo by to byt tym novym diskom?a ked tak,problem s tymi fps mas iba v cs go?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 21 hodinami, Lustig napsal(a):

ja som sice neskuseny ale nemohlo by to byt tym novym diskom?a ked tak,problem s tymi fps mas iba v cs go?

Inde som problémy nezaznamenal, lebo inde som tie FPSká nesledoval, Viem ale, že pokojne i novšie tituly ako R6 alebo Fortnite (haha) mi idú stabilne 60 (sú locknuté)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 1. 8. 2019 at 18:22, Každý za barem napsal(a):

Jako příčin může být víc.

Jsi si opravdu jistý, že jsi nic nestahoval, neinstaloval nebo máš to CSko legálně  (řekni pravdu, může na tom záležet)

Nejlehčí řešení, které je multifunkční a tím je, reinstal systémů a následné nainstalování 100% LEGÁLNÍCH softwaru

Na ploche vidím len warez MC a Camtastiu na menšie videá, tie veci som už ale mal i predtým 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 2. 8. 2019 at 20:18, Martin Rusnák napsal(a):

Na ploche vidím len warez MC a Camtastiu na menšie videá, tie veci som už ale mal i predtým 

Tak sice na ploše vidíš 2 cracky, ale co bylo uvnitř? He, to už nevíš, vir totiž nemusí útočit hned, ale může zaútočit později 

Takže proveď reinstal. Ideálně zformatuj disky. 

Radši ani moc nezálohuj. Zazálohuj jen to nejnutnější a proveď to co nejrychleji.

Zformatuj i všechny externí úložiště aby jsi měl jistotu, že se nebude šířit dál.

Tohle se může zdát jako drastické opatrení, ale nevíme co to je, co to dělá, ale taky nevíme jestli to tam je, ale vzhledem k tomu, že tam máš něco cracknutého, je vysoká pravděpodobnost, že tam nějaký červ je.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Každý za barem napsal(a):

Tak sice na ploše vidíš 2 cracky, ale co bylo uvnitř? He, to už nevíš, vir totiž nemusí útočit hned, ale může zaútočit později 

Takže proveď reinstal. Ideálně zformatuj disky. 

Radši ani moc nezálohuj. Zazálohuj jen to nejnutnější a proveď to co nejrychleji.

Zformatuj i všechny externí úložiště aby jsi měl jistotu, že se nebude šířit dál.

Tohle se může zdát jako drastické opatrení, ale nevíme co to je, co to dělá, ale taky nevíme jestli to tam je, ale vzhledem k tomu, že tam máš něco cracknutého, je vysoká pravděpodobnost, že tam nějaký červ je.

nevylucujem sice tuto moznost,prave naopa je pravdepodobna,ale predtym nez si vsetko vymaze by sme mohli skusit pripadne aj ine riesenie-aj ked neviem ake

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 2. 8. 2019 at 20:17, Martin Rusnák napsal(a):

Inde som problémy nezaznamenal, lebo inde som tie FPSká nesledoval, Viem ale, že pokojne i novšie tituly ako R6 alebo Fortnite (haha) mi idú stabilne 60 (sú locknuté)

Pokud ti jede CS:GO na 60 tak by ti Fortnite nebo R6 na 60 nejeli.. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, Lustig napsal(a):

nevylucujem sice tuto moznost,prave naopa je pravdepodobna,ale predtym nez si vsetko vymaze by sme mohli skusit pripadne aj ine riesenie-aj ked neviem ake

Jako můžeme zkusit udělat komplexní kontrolu antivirem, ale něčím kvalitním jako ESET nebo KASPERSKY. 

Ideálně to projet několikrát a třeba ještě sledovat vytíženost jednotlivých komponent. 

@Martin Rusnák zkus to a uvidíme.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 4. 8. 2019 at 11:49, Každý za barem napsal(a):

Jako můžeme zkusit udělat komplexní kontrolu antivirem, ale něčím kvalitním jako ESET nebo KASPERSKY. 

Ideálně to projet několikrát a třeba ještě sledovat vytíženost jednotlivých komponent. 

@Martin Rusnák zkus to a uvidíme.

Kaspersky není moc kvalitní ale doporučil bych Malwarebytes

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Tomáš Uher napsal(a):

Kaspersky není moc kvalitní ale doporučil bych Malwarebytes

Tak já ze své osobní mnohaleté zkušenosti  (skoro 4 roky) můžu říct pravý opak.

Počítač jsem neměl ani jednou zavirovaný (a to jsem jeden čas stahoval leco od leckud). Sice rád papá výkon, ale s tím se dá žít 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A nemůže to být třeba throttlingem?  Nebo taky tím že CSGO jednu dobu nějak zvedlo požadavky, mě se taky stalo že mi po jedné aktualizaci šli fps dolů skoro o polovinu to je asi dva roky zpátky a nahoru už to nešlo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...