Jump to content

Recommended Posts

Ahoj dneska mi došel pc a při prvním spuštení se mi ukazala instalace winu ale za pr minut se mi ukazalo no signal a cerna obrazovka. Zkousel sem to dat na jiny monitor a nic. Prosim o radu diky. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

A máš správně nastavenou bootovací sekvenci v BIOSu? Disky by měli být na prvním místě a pokud tam máš více , tak většiu ještě musíš upřesnit, který z nich je bootovací.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, sehnyzj Lukas napsal(a):

Ahoj, a jak to mám nastavit, když na monitoru nic nevidim ? Mám pouze ssd. Díky

A to se jako ani nedostaneš do BIOSu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, sehnyzj Lukas napsal(a):

Nedostanu zapnu pc a vyskočí no signal. Větráky se točí krom grafických. Nemůže  být nějak zkratovaná deska ? I když svítí..

Větráky od grafiky se většinou při startu PC netočí a začnou až při nějaké zátěži.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, sehnyzj Lukas napsal(a):

Nedostanu zapnu pc a vyskočí no signal. Větráky se točí krom grafických. Nemůže  být nějak zkratovaná deska ? I když svítí..

Ještě jedna otázka: Máš zapojený monitor v grafice? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Asi to bude ta deska, zkoušel jsem přidělat speaker a ani to nepípne ale je to divný při prvním startu to chvíli šlo a v alze to urcitě taky zapínali.

Editoval(a) sehnyzj Lukas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 26 minutami, sehnyzj Lukas napsal(a):

Asi to bude ta deska, zkoušel jsem přidělat speaker a ani to nepípne ale je to divný při prvním startu to chvíli šlo a v alze to urcitě taky zapínali.

To máš asi pravdu. Nenapadá mě, čím jiným by to mohlo jinak být. Zkus jim to tam přinést a uvidíš, co ti řeknou :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já nikam nejdu ať si proto hezky přijedou :D ale jen doufám že nenastane situace že to opraví, jim to bude fungovat a mně to doma zase chcípne nemůže být problém třeba někde v elektřině ? Neznám důvody zkratu Zd.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 21 minutami, sehnyzj Lukas napsal(a):

Já nikam nejdu ať si proto hezky přijedou :D ale jen doufám že nenastane situace že to opraví, jim to bude fungovat a mně to doma zase chcípne nemůže být problém třeba někde v elektřině ? Neznám důvody zkratu Zd.

No zkontroluj, jestli nemáš připojený zdroj na autobaterce, to by možná mohlo zapnout ty větráčky :D Zkrat to rozhodně není, to bys viděl takový modrý záblesk a vypadla by elektřina v celém bytě :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Po týdnu jsem jel do alzy pro reklamovamý pc a na pobočce zjistili, že to zase nejde. Jako důvod uvedli že prý vysunuté ramky což mi i na prodejně řikali je pi*ovima. Takže z prodejny to zase jede zpátky na reklamaci. To mají na alze takové neandrtalce ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...