Jump to content

Recommended Posts

Před 11 hodinami, tapicek napsal(a):

hm tak mam horsi kousek procaku proste topi cca o 10 stupnu vice nejvic me sere ze je jedno jaky mas na tom nasazeny chladic je uplne studeny...

ak by si mal možnosť odskúšať vodné chladenie, to by ti dalo istotu že problém začína pod chladičom nie na chladiči. no je pravda že NH-D15 má identický výkon ako AIO 240-280.

tvoj chladič som nepozeral aké má podávať výkony. škoda že nie si z okolia, mam teraz vybrate obe vodne chladenia NZXT kraken aj EVGA CLC, odskúšali by sme.

Editoval(a) Division2 Ubisoft

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

je to urcite problem v procesoru... pred tim jsem na nem mel nasazenou feru coz je slabsi chladic a podaval stejne vysledky takze je to jasne...

ten mugen uchladi 250w procesor tyhle zebraky maji tdp 65w

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, tapicek napsal(a):

je to urcite problem v procesoru... pred tim jsem na nem mel nasazenou feru coz je slabsi chladic a podaval stejne vysledky takze je to jasne...

ten mugen uchladi 250w procesor tyhle zebraky maji tdp 65w

tak to potom ostava jedine, rovnaka doska ale iny kus , a odskusat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, tapicek napsal(a):

Tak mi to nedalo a procesor jsem lapoval zrozdil 1-2 stupně dolů za tu praci to nestoji...

no pekne, ale tym padom zaruka odisla na procaku. kedže to ma byť napajkovane indiom medzi ihs a cpu tak u vsetkych troch amd cpu co som mal od 1700 po 3600 nebol problem s prenosom tepla.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

kaslu na zaruku  procak bud jede nebo nejede predpokladam ze za rok bude refresh asi 4600 tak ho vymenim :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, tapicek napsal(a):

kaslu na zaruku  procak bud jede nebo nejede predpokladam ze za rok bude refresh asi 4600 tak ho vymenim :-)

aj tak sa da. samozrejme ja tiež neratam so svojim na viac ako rok dva. ako sa poznam, akonahle vydaju alebo zlacneju vykonnejsie okamžite menim. no pacient som jednoducho. len dufam že už dosku nebudem musieť meniť, aspon nech 2-3 roky vydrží. ved za posledny rok som vymenil 3 počítače. 4790,r5 2600 a nakoniec 3600. ta stačilo nie? mFacepalmm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to jo ja mohl provozovat ten 3600 na desce Asus Prime B350 Plus ale rozhodl jsem se pro X570 tak snad nejaky patek vydrzi :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, tapicek napsal(a):

to jo ja mohl provozovat ten 3600 na desce Asus Prime B350 Plus ale rozhodl jsem se pro X570 tak snad nejaky patek vydrzi :-)

musíííí. m:Om

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak mi to nedalo a dal jsem mezi chladic a procak tekuty kov (conductonaut) teloty sly dolu o dalsi 2-3 stupne

• To nechápu 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, tapicek napsal(a):

tak mi to nedalo a dal jsem mezi chladic a procak tekuty kov (conductonaut) teloty sly dolu o dalsi 2-3 stupne

tak ked uz ani tekutý kov nepomohol, tak to je uz o.O

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 minutami, Hynex napsal(a):

A nemáš třeba prostě jen vadný procesor vhodný k reklamaci?

otázka je na čo sa bude sťažovať. že pri kontinuálnom vyťažení má 93°C a nemá problém s behom počítača?. tak ako nedávno vydalo AMD vyhlásenie že "110°C na rx5700XT je v poriadku". reklamovať možte ak vám umrie komponent . to že ja mám o 10°C menej , nebude dôvod k relamácii, si myslím. no a keďže kolega už "lapoval" procesor, tak už môže reklamovať ,vieme kde. a opýtajme sa či reálne na pc beží vkuse len OCCT alebo sa používa bežne, kde ako bolo spomínané máme teploty identické , 70°C . čo je absolútne v poriadku. včera sme sa ešte bavili o maximalke u mna čo bolo 88°C kde cpu bežal na 1,45V a 4200MHZ ALLcore v OCCT.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

normalne jsou ty teploty v poradku occtsmall data set + avx2 je exterm ja jsem jen stoural :-) kdyz dam test stability v aide64 mam 80 a treba pri cinebench 78 musim brat v potaz ze ho neprovozuju na default nastaveni proste jen turbo... mam zaple PBO+Auto OC a jeste navic performance enhancer na level 3 coz je taky OC :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...