Jump to content

Recommended Posts

@Rady to by męl dát i Polaris (tzn RX 580, RX 590),dál bych doporučil GTX 1660 Ti nebo RTX 2060, z hlediska procesorů bych volil Ryzen 5 3600, aktuálně nejvýhodnější koupě, od CPU se odvíjí i deska Crosshair VI Hero a RAM vše co má CL16 a 3000Mhz nebo 3200MHz (např HyperX Predator nebo Adata XPG D60G), HDD je nejvýhodnější Seagate Barracuda a SSD do M2 Adata SX řada stačí bohatě, zdroj bych vzal 650W minimálně a to od Corsairu nebo Evgy, čase je nad 1K celkem jedno, např NZXT H500 je fajn... Výběr nechám na tobě, kvůli preferencím značek (krom CPU, Intel je až na 9900K špatný kup...), cenu si můžeš korigovat sám, pak nám to sem pro kontrolu pošli, ale s ničím co jsem ti poradil nešlápneš úplně vedle... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 5 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Rady to by męl dát i Polaris (tzn RX 580, RX 590),dál bych doporučil GTX 1660 Ti nebo RTX 2060, z hlediska procesorů bych volil Ryzen 5 3600, aktuálně nejvýhodnější koupě, od CPU se odvíjí i deska Crosshair VI Hero a RAM vše co má CL16 a 3000Mhz nebo 3200MHz (např HyperX Predator nebo Adata XPG D60G), HDD je nejvýhodnější Seagate Barracuda a SSD do M2 Adata SX řada stačí bohatě, zdroj bych vzal 650W minimálně a to od Corsairu nebo Evgy, čase je nad 1K celkem jedno, např NZXT H500 je fajn... Výběr nechám na tobě, kvůli preferencím značek (krom CPU, Intel je až na 9900K špatný kup...), cenu si můžeš korigovat sám, pak nám to sem pro kontrolu pošli, ale s ničím co jsem ti poradil nešlápneš úplně vedle... 

Co jsem zapomněl dodat je to, že chci určitě amd 3600, což jak vidím, tak máš stejný názor ;)

V čem si nejsem vůbec jistý, tak je motherboard. Jak si psal o té Crosshair VI hero, je to nejlepší volba? Podle čeho si popř. usuzoval? :) 

díky za tvoji ochotu, zatím se měj 👍😁

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Rady crosshair VI HERO je bývalá highend deska pro Ryzen 1. generace, druhá nejsilnější od Asusu, napájení je ta předimenzované že dokud je podpora čipsetu, tak bys měl být za vodou...  Jediný problém je že se bude muset naflashovat BIOS s podporou Ryzena 3. Generace... Přes 3600 MHz s RAM nechoď, ideální CL 16 18 18 a napětí 1,4 V (moje konfigurace s Hynix M-die čipy, konkrétně s kirem 2x8gb RAM Adata XPG D60G), u zdrojů ještě neber VS řadu od Corsairu, je to trash... 

Trochu off... S tou ochotou není problém, ale to žduchání v tématu o židli sis mohl odpustit... Viz post nejníž

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď