Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik bych mohl dostat za notebook Asus Rog g752vm: 1060 6gb, od minulého týdne 32gb ram, I7 6700hq, 250gb samsung m2, 1tb plotna, 17 palcový displej, 4kg váha, notebook používám zhruba rok a půl a byl koupen, jako zánovní(předváděcí), (notebook byl používán celou dobu na chladící podložce a pravidelně čištěn. notebook nejeví žádné známky opotřebení, celou dobu jsem hrál na pc klávesnici a ne té jeho (bez škrábanců) nenabízím, neprodávám ho tady (to bych si nedovolil, jenom, než ho dám na Bazoš se chci zeptat, kolik za něm můžu chtít, abych nepřestřelil ani neprohloubil) předem díky za nějaké ty návrhy  5d39c3e821e52_DSC_00021.thumb.JPG.c14a9b1e725b076ca40193417c0cc135.JPG

DSC_0004[1].JPG

DSC_0003[1].JPG

DSC_0001[1].JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Pokud jsi přidal RAM, s největší pravděpodobností je to porušení záruky. Tím notebook ztrácí na hodnotě, přečti si pravidla záruky. A notebook není problém prodávat ani tady na fóru, je na to přímo sekce. Nevím jistě, ale 20 tisíc by ti možná někdo dal. Kolik stál na začátku a jak dlouho byl používaný?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Adam napsal(a):

neprodávám ho tady (to bych si nedovolil)

Pokud to dáš do správného tématu, tak ho zde prodávat můžeš, máme na to speciální oddíl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 55 minutami, brunovito666 napsal(a):

Pokud jsi přidal RAM, s největší pravděpodobností je to porušení záruky. Tím notebook ztrácí na hodnotě, přečti si pravidla záruky. A notebook není problém prodávat ani tady na fóru, je na to přímo sekce. Nevím jistě, ale 20 tisíc by ti možná někdo dal. Kolik stál na začátku a jak dlouho byl používaný?

V záruce již není, je to předváděcí kus, jinak jsem za něj dal 32 000 Kč

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Momentalne mam Acer Nitro 5 (1060 6gb, i5 8300u, 16gb ram), a original je v M2 slote Intel optein. V alze som sa pytal ci ho mozem vymenit za SSD bez toho aby padla zaruka.

Problem bol ten ze som musel odstranit celu spodnu cast notebooku (asi 15 srobov). Povedali mi ze ak nic mechanicky neposkodim zaruka mi ostava.

Ked sa pridava RAM pouzíva sa na to taka mala plastova krytka, keby sa to nemohlo koli zaruke tak by ju tam nedavali :D 

Editoval(a) Radoslav Kováč
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.