Jump to content

Recommended Posts

Před 24 minutami, Vladimir Danko napsal(a):

Zdravim, co si myslite je to v poriadku alebo mam nieco vymenit? Dost sa bojim ten zakladnej dosky.

https://www.alza.sk/nakupni-seznamy.htm?sharelist=756C686E6F696A7D6

První co mi bije do očí je ten zdroj (hroznej zdroj). Pak bych ti doporučil jít do coffe laku. Ta i5 8600k nevypadá vůbec špatně. Proč 1080ti MINI?? Za ty peníze ti tu postavíme o dost lepší sestavu jen řekni tvůj cenový limit a na co budeš pc používat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Preco tie coffle lake? popripade cenovo by som sa chcel zmestit do 1400e az 1500e. Hrat budem pribehovky a ostatne narocne hry takze pri tej 1080 ti by som ostal popripade 1080

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 30 minutami, Vladimir Danko napsal(a):

Zdravim, co si myslite je to v poriadku alebo mam nieco vymenit? Dost sa bojim ten zakladnej dosky.

https://www.alza.sk/nakupni-seznamy.htm?sharelist=756C686E6F696A7D6

mala by byť kompatibilná ale je robená na architektúru skylake a nie na kaby lake ale aktualizáciou biosu by malo byť všetko ok ale kěd si chceš byť istý vyber 200 radu inak mimo odporúčil by som ti viper 4 lebo tie sa taktujú XMP2 od intelu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Vladimir Danko napsal(a):

Preco tie coffle lake? popripade cenovo by som sa chcel zmestit do 1400e az 1500e. Hrat budem pribehovky a ostatne narocne hry takze pri tej 1080 ti by som ostal popripade 1080

coffee lake má o 30 percent lepší výkon a 7700K bez delidu nepretaktuješ

spavím ti ak chceš tiež zoznam

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Vladimir Danko napsal(a):

Aj ked si myslim,ze 1080 ti nevyuzijem na 100% takze by som zisiel do 1080 a investoval do grafickej alebo procesoru alebo sa mylim?

ako chceš ale 1080 ti som nikdy netestoval neviem aká je oproti 1080 ale určite ušetríš

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Vladimir Danko napsal(a):

Ty chuju bobrze taktiez dakujem ale nemam rad czc a ta zakladna asrock je dobra?

Není zač. Ta MB za tu cenu mi přijde jedna z těch nejlepších. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 43 minutami, Vladimir Danko napsal(a):

pekna ale v tvojej yostave co si mal predtým radšej si kúp z i7 8700K http://obchod.pantera.sk/detail/cpu-intel-core-i7-8700k-3-7ghz-12m-lga1151-/480086 a radsej si daj 16gb ram od patriotu viper 4 maju aj chadenie na rozdiel od tých čo si dal predtým

Editoval(a) Juraj

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď