Jump to content
davidpipal13

GTA 5 Lagy na výkonném PC

Recommended Posts

Zdravicko, mam problem..

V GTA 5 mam celkem lagy typu zpomaleni a pak zase zrychleni, nebo normalne jen malo FPS (ty lagy jsou hlavně mimo město někde v lese apod., přitom benchmark jede uplně v pohodě).. Přitom grafiku v Task Manageru mám vytíženou ze 4%. Připadá mi to jako blbost, aby GTA 5 na ultra žralo 4% grafiky.

Nevi nekdo co s tím?

Editoval(a) davidpipal13

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

mas vypnute xbox dvr ? je to vecička ktora dost zerie vykon pri hrani 

Editoval(a) J4N

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 13. 7. 2019 at 11:16, J4N napsal(a):

mas vypnute xbox dvr ? je to vecička ktora dost zerie vykon pri hrani 

Xbox DVR mám vypnuté. Geforce Experience je taky odinstalovaný

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 15. 7. 2019 at 10:27, J4N napsal(a):

pocuj skus este ze v nvidii si nastavis na gta 5 exe vsync na zapnute a v hre ho vypni 

To taky nefunguje

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a ked nechas hru nastavit grafiku a tak hras jak to ide ? myslim ze das restore settings alebo tak dajaka nechas tak 

toto posledne dole 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, J4N napsal(a):

a ked nechas hru nastavit grafiku a tak hras jak to ide ? myslim ze das restore settings alebo tak dajaka nechas tak 

toto posledne dole 

Kdyz dam Restore Default nebo jak to je, tak je to jeste horsi.. Vymaxuje to uplne vsechno nastaveni atd..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

toto si skušal ?

alebo toto

ja dodnes neviem kak to gta funguje (online ) myslim raz ked ho zapnem mam vzdy 60 druhykrat ked zapnem pada to aj pod 60 

uz som to vzdal 

Editoval(a) J4N

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

neviem ci to hras cez steam ale ked gen skus vypnut funkciu překrytí služby steam ve hře 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 13. 7. 2019 at 3:58, davidpipal13 napsal(a):

Zdravicko, mam problem..

V GTA 5 mam celkem lagy typu zpomaleni a pak zase zrychleni, nebo normalne jen malo FPS (ty lagy jsou hlavně mimo město někde v lese apod., přitom benchmark jede uplně v pohodě).. Přitom grafiku v Task Manageru mám vytíženou ze 4%. Připadá mi to jako blbost, aby GTA 5 na ultra žralo 4% grafiky.

Nevi nekdo co s tím?

vyriešil si to? ja som mal včera GTA 5 nainstalovane asi 10 minut, na 4K to išlo plynule no potom sa začalo trhať v menu,tak som z toho vyskočil a už to nešlo zapnuť, tak som to odinštaloval. ostatne hry idu v pohode takže to jednoznačne je chyba GTA .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 13. 7. 2019 at 3:58, davidpipal13 napsal(a):

Zdravicko, mam problem..

Nevi nekdo co s tím?

Já měl s GTX 1070 využití 1%, potom jsem zapl afterburner a zjistil jsem, že mám využití 100%. Ale mám celkem podprůměrný FPS, moji GTX 1070 s R5 1600 porazí stejná sestava s GTX 1060... Něco je špatně, sere mě to, ale neřeším to :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 34 minutami, Max Ihm napsal(a):

Já měl s GTX 1070 využití 1%, potom jsem zapl afterburner a zjistil jsem, že mám využití 100%. Ale mám celkem podprůměrný FPS, moji GTX 1070 s R5 1600 porazí stejná sestava s GTX 1060... Něco je špatně, sere mě to, ale neřeším to :D 

ak všetko ostatne ide tak ako ma, neriešim GTA. bohužiaľ .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

ak všetko ostatne ide tak ako ma, neriešim GTA. bohužiaľ .

Všechny ostatní hry jedou právě dobře, ale GTA ne :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď