Jump to content
Jirka123

Problém se sluchátky

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Když jsem připojil sluchátka k pc a v tabulce která vyskakuje při zapojení, jsem omylem vyplnil "sluchátka s mikrofonem"  místo "sluchátka". Potřeboval bych se do té tabulky dostat a spravit to, protože jinak mi nefunguje klasický mikrofon. Děkuji za pomoc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
On 11. 7. 2019 at 19:48, Jirka123 napsal(a):

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Když jsem připojil sluchátka k pc a v tabulce která vyskakuje při zapojení, jsem omylem vyplnil "sluchátka s mikrofonem"  místo "sluchátka". Potřeboval bych se do té tabulky dostat a spravit to, protože jinak mi nefunguje klasický mikrofon. Děkuji za pomoc

Odpoj a připoj jack

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 11. 7. 2019 at 19:48, Jirka123 napsal(a):

Kdo je výrobcem tvojí zvukové karty? Když ti vyskočila tabulka, tak počítám že k ní máš doinstalovanou appku a ne jen ovladače. Tak ji spusť a někde to tam najdeš. Teoreticky by měla být ke spuštění v pravo dole na liště, pokud sis to nepoladil.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...