Jump to content
HejntEU

help se sestvaou?

9 Příspěvků k tomuto tématu

Dobrý den , mam takovej problém , sestavuju RGB-PC už nějakou dobu a postupně si zakupuji komponenty když jsou ve slevě ale ted bych to už chtěl dokoupit komplet.

Moje již zakoupené komponenty: Procesor: AMD Ryzen 5 1600 , SSD: Kingston Now UV500, 2,5" - 480GB , HDD: Seagate BarraCuda, 3,5" - 1TB , Microsoft Windows 10 Home CZ 64bit DVD OEM , GPU: Sapphire Radeon NITRO+ RX 580 OC, 4GB GDDR5

A právě si nejsem jistý těmito ostatnímy komponety , za které bych byl ochotnej dát max 13k. samozřejmě RGB meh : Základní deska: ASUS CROSSHAIR VI HERO - AMD X370 , Ramky: G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 , Zdroj: EVGA SuperNOVA 750 G+ - 750W, Case: ASUS TUF GAMING GT501

Zakladní desku jsem zvolil tuhle kvuli tomu že ma OC y dobré recenze a cena. Ramky kvůli kompatibilitě  a mhz kvuli budoucímu upgradu . Zdroj 750 W kvuli budoucím upgradu. a case kvulí asus aura sinc. a vzhledu.

Celá sestava: https://www.czc.cz/age06m7nc0h0pbf0mus7jjh695/seznam

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 23 minutami, Vojtěch Šokala napsal(a):

Ty RAM jsou v poho pokud ne RGB tak můžeš vzít i Predatorky

K první generaci ryzenu bych kingston predator určitě nedoporučoval. Jinak jak píše, skládá RGB sestavu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 6. 7. 2019 at 19:33, HejntEU napsal(a):

Dobrý den , mam takovej problém , sestavuju RGB-PC už nějakou dobu a postupně si zakupuji komponenty když jsou ve slevě ale ted bych to už chtěl dokoupit komplet.

Moje již zakoupené komponenty: Procesor: AMD Ryzen 5 1600 , SSD: Kingston Now UV500, 2,5" - 480GB , HDD: Seagate BarraCuda, 3,5" - 1TB , Microsoft Windows 10 Home CZ 64bit DVD OEM , GPU: Sapphire Radeon NITRO+ RX 580 OC, 4GB GDDR5

A právě si nejsem jistý těmito ostatnímy komponety , za které bych byl ochotnej dát max 13k. samozřejmě RGB meh : Základní deska: ASUS CROSSHAIR VI HERO - AMD X370 , Ramky: G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 , Zdroj: EVGA SuperNOVA 750 G+ - 750W, Case: ASUS TUF GAMING GT501

Zakladní desku jsem zvolil tuhle kvuli tomu že ma OC y dobré recenze a cena. Ramky kvůli kompatibilitě  a mhz kvuli budoucímu upgradu . Zdroj 750 W kvuli budoucím upgradu. a case kvulí asus aura sinc. a vzhledu.

Celá sestava: https://www.czc.cz/age06m7nc0h0pbf0mus7jjh695/seznam

Desku bych volil 450/470 kvůli budoucímu upgrade, jak píšeš. Nevím, jak je to s podporou ryzenu třetí generace u 370. Podle QVL desky, bych pak vybral ramky. Ty moje jsou fajn. Dobrou podporu mají i ADATA s RGB a snad i GIGABYTE RGB, který by měl mít b-die čipy. Zdroj máš zbytečně silný. Ten samý 650W je i s rezervou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Barendol napsal(a):

HyperX Predator jsou v pohodě.

Skládal jsi sestavu s ryzenem 1.gen a rozjel v ní ramky HyperX Predator na 3200MHz?

Já si je původně podle těchto rad koupil a stabilní frekvence byla 2400MHz.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mne tieto HyperX Predator 3200 fungovali stabilne na 1. gen ryzen OC 3333Mhz CL16 1.39V zhruba rok potom som ich predal a kúpil gskill CL14

2400Mhz jedine že si sa nepozrel do QVL a do návodu k doske keď si to skladal...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, misoCPU napsal(a):

mne tieto HyperX Predator 3200 fungovali stabilne na 1. gen ryzen OC 3333Mhz CL16 1.39V zhruba rok potom som ich predal a kúpil gskill CL14

2400Mhz jedine že si sa nepozrel do QVL a do návodu k doske keď si to skladal...

Do seznamu QVL desky jsem koukal a ramky tam nebyly. Ale podle rad měly být kompatibilní. Nebyly.

Ty co mám teď, jsou vybrané podle QVL seznamu. Bez změny napětí a časování jsou stabilní do 3600MHz. Na 3466MHz podle testu Milana podávají nejvyváženější výkon.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď