Jump to content

Recommended Posts

Mám Xiaomi mi A2 a mám takový problém (zase). Když stahuji větší hru jako PUBG nebo Asphalt 9, několik hodin se to stahuje a najednou nic. Žádné upozornění, že se to nemohlo stáhnout, žádné upozornění, že to mám stažený. Když jdu zase do obchodu Play a dám tam tu hru nainstalovat začne to jako bych to před několika hodinami vůbec nestahoval. Měl jsem Huawei (p8 lite) a tam to nějak šlo, jenže teď na to nemůžu přijít. Poradíte mi?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 minutou, Tonislav napsal(a):

Že by došlo místo?

Máš aktualizované na nejnovější MIUI?

Místo jsem si před nedávnem uvolnil zbývá mi tam 35 Gb a mám čistý android 9 a poslední verze

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A nezavřel jsi během stahování google play? To se mi taky stávalo na starém telefonu, že když jsem to při stahování nebo aktualizaci zavřel tak se to zrušilo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Hynek napsal(a):

A nezavřel jsi během stahování google play? To se mi taky stávalo na starém telefonu, že když jsem to při stahování nebo aktualizaci zavřel tak se to zrušilo

Ne zkoušel jsem to a ukázalo se že aplikace nejde stáhnout, ale když jsem udělal všechno jak to tam bylo, tak pořád nic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak mě už nic nenapadá kromě toho co psali jiní, možná zkusit nějakou lepší WiFi? Psal jsi že to stahuješ několik hodin tak to pak možná nějak vypadne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 6/30/2019 at 15:30, Tonislav napsal(a):

Že by došlo místo?

Máš aktualizované na nejnovější MIUI?

A2 má čistý android :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen