Jump to content
Adam Morávek

Jak koupit gta v na steam a ne na rockstar

3 Příspěvky k tomuto tématu

Zdravím, vzhledem k tomu že ostatní fóra jsou neaktivní či neschopné odpovědět budu se ptát zde

Jde mi o to že Potřebuju koupit gta v, což není problém, ovšem problém je že nemůžu nikde najít koupi steam klíče (kromě přímo na steamu) a to je jedna z podmínek 

Kdyby byl někdo znalý a dokázal by najít v nějakém obchodě objednávku na steam klíč na gta v a ne na rockstar byl bych velice rád, podmínka je možnost platit převodem na účet 

Přemýšlel jsem že to koupím přímo na steamu, ovšem ten neumí převod přes účet, tudíž musím přes peněženku, a nikde nemohu najít obchod kde mají dobití steam peněženky s pomocí převodu na účet, to je jedna z možností s kterou můžete poradit

Děkuji všem 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

PayPal ti umožňuje nabít účet převodem. Steam klíče na GTA se většinou neprodávají, protože jsou dražší, takže je najdeš jenom na většách stránkách jako G2A nebo Kinguin a to už si pak člověk řekne, že za ty jejich ceny je lepší si to koupit rovnou na Steamu, takže bych to zkusil přes ten PayPal. Já přes ně teda moc rád neplatím, protože ty k*rvy si berou procenta. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Najlepšie je platiť VISA kartou. Je to rýchle a bez poplatku. Nemáš možnosť zriadiť si kartu v banke keď tam máš účet? 

Editoval(a) Roy
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.