Jump to content
Petnandos

Herní Počítač kolem 23 000,- kč

4 Příspěvky k tomuto tématu

zdroj je bomba tu to značku ramek neznám ber hyperx predátor mám je celý život a nic s ni ma není a máš na ně doživotní záruku 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Co se mi na sestavě (ne)líbí:

• CPU

Ta i5 není špatná, ale zde bych volil Ryzen kvůli tomu, že můžeš dostat z toho více výkonu díky taktování.

• SSD

SU650 má konkurenty, kteří jsou lepší a levnější, třeba Patriot Burst

• PSU

Zdroj to není špatný, ale opět, má srovnatelnou konkurenci, která je levnější, třeba tato

• HDD

Za stejné peníze seženeš Barracudu, která je i o něco rychlejší (někde zase kousek pomalejší, prostě jsou vyrovnané a je to spíš volba osobní preference, ale každých pár korun k dobru se hodí 

Osobně bych to sám bez limitace n Intel postavil takto, zvýšil by se celkový výkon kvůli silnější grafické kartě - ta je při herním počítači dost důležitá. Při malé investici navíc by šel dokoupit adekvátní chladič, popřípadně i jeho RGB verzi

Pokud s limitací na Intel (Nechápu proč, Ryzen jsou skvělé procesory) tak asi takhle

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Šnuptychl napsal(a):

zdroj je bomba

Nevím jestli to je myšleno jako kompliment nebo jako poukázání na údajnou nestabilitu a nekvalitu zdroje,pokud to je druhý případ, nemáš pravdu, není to vůbec špatný zdroj.

Před 11 hodinami, Šnuptychl napsal(a):

tu to značku ramek neznám ber hyperx predátor mám je celý život a nic s ni ma není a máš na ně doživotní záruku 

G.Skill je známá firma, která vyrábí kvalitní RAMky, to že firmu neznáš, je tvůj nedostatek, ale není to důvod přesvědčovat člověka k jiným RAM.

Toto není případ Predatoru (A RAM obecně, ty nejsou moc poruchové), ale i špatné výrobky s vysokou poruchovostí mohou mít dobré kusy, odkazovat se tedy na jednu konkrétní zkušenost není relevantní zdroj informací.

A ta hlavní otázka: Co ty Predatory přinesou? Model Predatoru se stejným taktem a časováním stojí o 300,- více. A jiný rozdíl tam není a já se ptám, k čemu ten příplatek je, záruku na RAM mají stejnou.

Editoval(a) Skuda
Chyba ve větě
  • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se