Jump to content
ChinaMen10

Jakou grafickou kartu volit?

15 Příspěvků k tomuto tématu

Ahoj mám problém vybrat grafickou kartu.

Moje požadavky jsou: výkon na hry (GTA V ,owerwach, CS:GO, atd.) 

Ocenil bych kdyby jsi mi pomohl vybrat nějakou a asi bych spíše bral nějakou co pride tobě dobrá protože už fakt dlouho premislim jakou koupit abych nekoupil nějakou s****u.

Dík předem upza odpověď.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Just now, Endyy napsal(a):

prozradíš rozpočet ? 

Před 2 hodinami, ChinaMen10 napsal(a):

Ahoj mám problém vybrat grafickou kartu.

Moje požadavky jsou: výkon na hry (GTA V ,owerwach, CS:GO, atd.) 

Ocenil bych kdyby jsi mi pomohl vybrat nějakou a asi bych spíše bral nějakou co pride tobě dobrá protože už fakt dlouho premislim jakou koupit abych nekoupil nějakou s****u.

Dík předem upza odpověď.

Přesně tak, jaký by byl rozpočet?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mam 570-tku a Assasin unity a funguje to na tretie najvyžšie graficke nastavenie...nie ultra vysoka ani vysoká ale stredna kvalita

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1050ti se absolutně nevyplatí, za stejnou nebo dokonce nižší cenu máš daleko výkonější RX 570

1060 3GB už bych taky v dnešní době nebral, přece jen 3GB VRAM už u hodně her nestačí

to už radši RX 580 co navrhoval @Vojtěch Šokala, nebo GTX 1660, který začínaj okolo těch 5700 a sou ještě o něco výkonější

jinak tady vybíráš dedikovanou grafickou kartu a ve tvem druhem tematu vybíráš PC s integrovanou grafickou kartu, co to má za smysl ? 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, Endyy napsal(a):

1050ti se absolutně nevyplatí, za stejnou nebo dokonce nižší cenu máš daleko výkonější RX 570

1060 3GB už bych taky v dnešní době nebral, přece jen 3GB VRAM už u hodně her nestačí

to už radši RX 580 co navrhoval @Vojtěch Šokala, nebo GTX 1660, který začínaj okolo těch 5700 a sou ještě o něco výkonější

jinak tady vybíráš dedikovanou grafickou kartu a ve tvem druhem tematu vybíráš PC s integrovanou grafickou kartu, co to má za smysl ? 

@Endyy Na jednu stranu mas pravdu, ze 3GB verze je blbost, ale pro nenáročné hráče stačí... Nebo at jsi trochu připlatí za 6GB verzi 😄

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Osobně bych 1050 (ti) už nekupoval, na novější hry už nebude stačit.

Co se týče grafik RX 580 nebo GTX 1060, tak u 1060 brát rozhodně 6GB verzi, která je možná o trochu lepší než 580.
Viz porovnání FPS v GTA V, Overwatch a dalších hrách : https://www.slag.cz/porovnani-grafiky/rx-580-vs-gtx-1060-6gb

Ve výsledku se tyhle dvě grafiky liší jen o několik FPS a pár stovek.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď