Jump to content
Neythi

GPU pro i7 8700

10 Příspěvků k tomuto tématu

Zdravíčko,

potřebuji prosím poradit s výběrem grafické karty vhodnou pro procesor i7 8700 (nejlépe od MSI). Přemýšlela jsem nad 2070 Armor OC 8G.

Předem děkuji za rady :)

Zbytek sestavy zde.

Editoval(a) Neythi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

musis tam dat nakupny zoznam lebo kosik mame vsetci iny a nam to neukaze.ale inac ako tu uz kolega spominal vyckaj na navi/amd/ ,teda ak to neponahla

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo pardon, špatný odkaz. Stane se. PC sestava

Já raději Nvidii, nenuťte mi prosím tedy AMD. Nicméně pokaždé když jsem něco vybírala, pořád někdo psal "počkej", kdybych furt jen čekala, tak jsem stále na Pentiu :D 

Rozpočet do 15tis. Kč

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tudíž je ta 2070 A O8G vyhovující? Nebráním se jiným (pochopitelně v rámci nvidie), jen jsem ji zmínila aby se bylo od čeho odpíchnout.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ako spomínal @Endyy záleží na rozpočte. Sú 2070 drahšie aj lacnejšie. Neviem prečo chceš práve od MSI, ale budiš. Armor a tá Gaming verzia nevyzerajú zle. Skús pozrieť ešte ROG verziu od Asusu :)

Editoval(a) Roy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Roy napsal(a):

Ako spomínal @Endyy záleží na rozpočte. Sú 2070 drahšie aj lacnejšie. Neviem prečo chceš práve od MSI, ale budiš. Armor a tá Gaming verzia nevyzerajú zle. Skús pozrieť ešte ROG verziu od Asusu :)

Díky za doporučení. Pozerela som, ale o moc moudřejší nejsem. Proto sem píšu o radu :) můžu tedy poprosit o vysvětlení proč zrovna tuto od Asusu (případně, proč ne MSI).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Neythi napsal(a):

Jo pardon, špatný odkaz. Stane se. PC sestava

Já raději Nvidii, nenuťte mi prosím tedy AMD. Nicméně pokaždé když jsem něco vybírala, pořád někdo psal "počkej", kdybych furt jen čekala, tak jsem stále na Pentiu :D 

Rozpočet do 15tis. Kč

sice ta chapem no je to iba mesiac do vydania a v pomerre c/v by na tom malo byt AMD-cko lepsie .ale budis.za mna kludne aj msi nevidim dvovod podla mna maju kvalitne karty.

ale ja som za armor

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď