Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den,

Naposledy, co jsem tu byl, jste mi dost pomohli s výběrem komponentů do mého pc, který stále frčí, tak jak jsem si představoval, a proto jsem zase tu s dalším problémem, který řěším.

Po dlouhé době jsem si začal zase hrát s programy jakou jsou Photoshop CS6 a Lightroom a objevil se problém, který mě nenechá spát. Když edituji fotku, tak v programu vypadá fakt skvěle, ale jakmile ji uložím a otevřu, tak hrozně ztmavne a jak kdyby ztratila na kvalitě.

Když tu fotku nahraju na sociální sítě a otevřu na pc, tak vypadá úplně příšerně. Jakmile si ji otevřu na sociálních sítí přes mobil, tak vypadá dobře, jen o malinko tmavěji než je v programu.

Momentálně používám tento monitor na hraní her: ZOWIE XL2411 (verze bez P). Můj starý monitor tohle nedělal, tak nevím zda by šel tento monitor nějak nastavit a nebo to prostě nepůjde a koupit si sekundární monitor pro editaci fotek.

Taky uvažuji jestli to není tím, že můj starý monitor byl IPS a momentální je TN. Co se týče monitoru, tak jsem úplný panic, tak si neklepejte na čelo :D.

Už jsem prošel snad celý internet a nic mi nepomohlo, a tak se obávam, že si budu muset koupit nový monitor. Budu rád za každou radu nebo rovnou návrh pro nový monitor.

Předem děkuju za každou odpověď.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Do jakýho formátu ukládáš obrázek z Photoshopu + jeho nastavení. Klidně screenshot. Ještě se zeptám jaký verze programů používáš a zda máš koupený/nekoupený.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, mattyarts napsal(a):

Do jakýho formátu ukládáš obrázek z Photoshopu + jeho nastavení. Klidně screenshot. Ještě se zeptám jaký verze programů používáš a zda máš koupený/nekoupený.

S tímto nastavení bych to ukládal, kdybych to chtěl dát na IG. Mělo by to být nastaveno tak, aby fotka neztratila na kvalitě, ale i tak mi to tu fotku předělá... Jinak photoshop zakoupený nemám a s tímto problémem zatím ani nehodlám zakoupit. Verze 13.0 (CS6).

OMkz.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď