Jump to content
Marxx

Herní sestava

9 Příspěvků k tomuto tématu

Dobrý den, je tahle sestava v pořádku?

CPU: Ryzen 7 2700

MB: MSI B450 Tomahawk

RAM: G.Skill Ripjaws V 16GB 3200Mhz

Chladič: ARCTIC Freezer 33 eSports ONE

GPU: ASUS AREZ-STRIX Vega 56

HDD: Seagate Barracuda 2TB

SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB

Case: Fractal Design Meshify C

Zdroj: Corsair RM750i 750W

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Celkom v pohode, možno by som popremýšľal o tejto doske. Zároveň by som uvažoval o novom Ryzene, ktorý príde budúci mesiac na trh. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Roy Děkuji, o tečh nových ryzenech jsem přemýšlel, uvidím, jak to bude s cenami. Na desku jsem se koukal a nebude problém s verzí biosu na 2xxx ryzenu? předem děkuji za odpověď:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Marxx napsal(a):

@Roy Děkuji, o tečh nových ryzenech jsem přemýšlel, uvidím, jak to bude s cenami. Na desku jsem se koukal a nebude problém s verzí biosu na 2xxx ryzenu? předem děkuji za odpověď:)

Ceny budou stejné jako 2. generace, 3700X má cenu udávanou na 329$, ta je identická s 2700X.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, brunovito666 napsal(a):

Ceny budou stejné jako 2. generace, 3700X má cenu udávanou na 329$, ta je identická s 2700X.

To ale nie je finálna predajná cena. 

Před 5 hodinami, Marxx napsal(a):

Mala by mať podporu pre 2xxx. @Romantus97 ju vlastní, on by to mohol vedieť na 100%. 

Editoval(a) Roy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Roy napsal(a):

To ale nie je finálna predajná cena. 

Mala by mať podporu pre 2xxx. @Romantus97 ju vlastní, on by to mohol vedieť na 100%. 

Ano, ale může si někde zjistit, kolik stála 2700X a moc velký rozdíl by tam být neměl. S tou deskou to vím, některé revize mají podporu pro Zen+, záleží, kterou dostaneš, ale to je jedno, BIOS tam jde lehce updatovat tlačítkem, které deska má, nemusí v ní ani být procesor. Desku mám, takže vím.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Martin Bajzík @Roy většina X370 podporuje Matisse, Crosshair vi hero mezi ně patří, @Flank3r může potvrdit... Budeš muset updatnout BIOS u Crosshair stačí jen flaška, v balení je návod

Editoval(a) Romantus97
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

JJ, stačí přes BIOS flashback. Teď je to takový prvotní BIOS relativně, ale až AMD vydá finální agesu, měl by pak vyjít i lepší BIOS s podporou Ryzen 3000

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď