Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, četl jsem tady pár rad, že s Aura asus fungují i RGB pásky z Aliexpressu a tak jsem neodolal a jedno objednal. Dnes mi přišly domů a po zapojení svítí a pořád samy od sebe mění barvu. Jakmile zapnu Asus Aura, tak je nedetekuje a nevidí, že by nějaké RGB bylo zapojeno. Rád bych si totiž změnil barvy :D Led pásky mám tyto   <----odkaz.

Neví někdo, čím by to mohlo být? :/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 56 minutami, Matyáš Bodlák napsal(a):

Synchronizoval jsi je v auře?

No právě mi Aura hlásí, že mám připojit RGB zařízení a pak zmáčnout refresh. připojuju, mačkám a nic :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 29. 5. 2019 at 22:41, Nogare99 napsal(a):

No právě mi Aura hlásí, že mám připojit RGB zařízení a pak zmáčnout refresh. připojuju, mačkám a nic :D

vyriešil si to? ja sa chystám na nákup ARGB do dosky asus 5V 3pin . pozerám že si kúpil 12V 4pin? tie jednoduché čo len menia farby? ale hľadám také ktoré majú rovno konektor do dosky + rozbočovač.

argb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ahoj, zkusil jsi to připojit do jiného RGB konektoru?  nebo například obráceně? i to se může stát :D  Hlavně ot musíš zapojit do 4-pinu a né do 3!! 

@Division2 Ubisoft 

Pokud koupil 12V na 4 pin, tak ano musí to zapojit do desky a tak bude nastavovat efekty.  Jinak ty na 3-pin jsou třeba fajn, když zapojuješ ještě RGB hub, ale tobě stačí zapojit ty pásky do sebe.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 8. 8. 2019 at 17:59, Division2 Ubisoft napsal(a):

vyriešil si to? ja sa chystám na nákup ARGB do dosky asus 5V 3pin . pozerám že si kúpil 12V 4pin? tie jednoduché čo len menia farby? ale hľadám také ktoré majú rovno konektor do dosky + rozbočovač.

argb.jpg

N.. koupil jsem ledpasek ktery lze primo zapojit do zakladovky.. Ale ASUS Aura ho nedetekuje. Myslím si, ž se musí koupit adresovatelný. Tenhle prostě zapojím a měni si barvy jak chce.. Kazdopadně to vypada lip, takto zatím neřeším :D

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď