Jump to content
jirkasta

Zkušenost s montáží PC u CZC

Recommended Posts

No, stoprocentní to není, občas jim někdo přetáhne šroubek, ale pokud neumíš skládat počítač, je lepší tuto službu využít. Ručí ti za správné sestavení.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Co jsem slyšel, tak dělají špatný cable management a nálepka, kterou tam dávají jde špatně dolů. Na druhou stranu ale vše pečlivě vyzkouší. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak já sem pošlu potom echo, jak to vypadá. Cápka jsem výslovně poprosil, aby mi důkladně udělal kabely, tak uvidíme.

Editoval(a) jirkasta

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 1. 7. 2017 at 20:18, jirkasta napsal(a):

Tak já sem pošlu potom echo, jak to vypadá. Cápka jsem výslovně poprosil, aby mi důkladně udělal kabely, tak uvidíme.

Jak to nakonec dopadlo? :o:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Hornstercorps napsal(a):

Jak to nakonec dopadlo? :o:D

Zapomněl jsem. Paráda, až na drobný zdržení v rámci jednotek dnů, což se ale bohužel dalo očekávat kvůli svátkům, vše šlape bez problémů a dokonce mi nataktovali lehce CPU (na 4,4 GHz) i RAMky na 4,2 GHz a nemusel jsem se o nic starat. Kabely i díky modulárnímu zdroji jsou udělány dobře. Takže za sebe mohu doporučit :) Je smutné, že Google vyhodnocuje pár negativních zkušeností a varování před sestavováním u nich hned na první příčky...

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 1. 7. 2017 at 11:15, milanfon napsal(a):

Co jsem slyšel, tak dělají špatný cable management a nálepka, kterou tam dávají jde špatně dolů. Na druhou stranu ale vše pečlivě vyzkouší. 

Ta nálepka šla dolů nakonec v pohodě... :D 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 1. 7. 2017 at 20:18, jirkasta napsal(a):

Prosím tě nehodil bys sem nějaké fotky z toho cable managementu ?? Strašně by mě zajímalo jestli to dělají pořádně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Ty chuju bobrze napsal(a):

Prosím tě nehodil bys sem nějaké fotky z toho cable managementu ?? Strašně by mě zajímalo jestli to dělají pořádně.

Fotky by asi bodly... Ale i tak... nevím co sakra lidi furt řeší cable management... celý se to dělá jen proto, aby to vypadalo dobře... zas tak velkej to následek na výkon / chlazení nemá...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Ty chuju bobrze napsal(a):

Až budu doma, popíšu ti to, popř. pošlu foto přes okno v bedně, ale odpojovat a sunout zpod stolu se mi to nechce, tuhle činnost nerad dělám i při odprášení :D Už teď ti můžu říct, že je to lepší než moje práce, když jsem kamarádovi peodal a zapojoval starou grafiku i kvůli nemodulárnímu zdroji.

Editoval(a) jirkasta

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, jirkasta napsal(a):

Až budu doma, popíšu ti to, popř. pošlu foto přes okno v bedně, ale odpojovat a sunout zpod stolu se mi to nechce, tuhle činnost nerad dělám i při odprášení :D Už teď ti můžu říct, že je to lepší než moje práce, když jsem kamarádovi peodal a zapojoval starou grafiku i kvůli nemodulárnímu zdroji.

jojo to by bylo super.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Ty chuju bobrze napsal(a):

jojo to by bylo super.

Foto nebude, protože bys toho moc neviděl, ale všechny kabely jsou vedeny tak, jak mají, kabel do MB je veden zadem case určeným kabelovodem, totéž napájení CPU (8 pin :P ),  SATA kabely jsou také vedeny kabelovodem, sem tam je vidět tenký kabel k větráčkům na skříni, ale to samozřejmě jinak udělat nejde. Zkrátka je to profi a lépe bych to rozhodně nedokázal. Stačí, když do objednávky připíšeš " toho frajera, který to bude skládat, prosím o hezký cable management :)" a dá si určitě záležet. :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 25 minutami, jirkasta napsal(a):

Foto nebude, protože bys toho moc neviděl, ale všechny kabely jsou vedeny tak, jak mají, kabel do MB je veden zadem case určeným kabelovodem, totéž napájení CPU (8 pin :P ),  SATA kabely jsou také vedeny kabelovodem, sem tam je vidět tenký kabel k větráčkům na skříni, ale to samozřejmě jinak udělat nejde. Zkrátka je to profi a lépe bych to rozhodně nedokázal. Stačí, když do objednávky připíšeš " toho frajera, který to bude skládat, prosím o hezký cable management :)" a dá si určitě záležet. :D 

Jojo i tak díky za radu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď