Jump to content
ds4428

Jak přidat návrh sestavy?

2 Příspěvky k tomuto tématu

Zdravím, vidím, že plno uživatelů tady přidává  své návrhy sestav na finální zhodnocení, většinou od CZC.cz. I já bych si rád nechal poradit k mé vybrané sestavě, ale nevím jak na to.Konkrétně, jak mám zadat vybrané komponenty, aby tady byly vidět. U CZC.cz je nějaký rozcestník u komponent, kde po rozkliknutí se mi nabídne - to chci , u  jednotlivých komponent, vyberu si např. procesor a dál už nevím, jak pokračovat, co s tím mám dělat, aby se mi to uložilo do nějakého seznamu , které tady běžně  zveřejňujete. To mám dát do košíku nebo něco jiného? Díky za laický postup, jak mohu zveřejnit mou vybranou sestavu k porovnání a diskuzi na tomto fóru!

Editoval(a) ds4428

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Nie je na tom nič ťažké. Prihlásiš sa na CZC, hore vpravo uvidíš svoje meno a vyroluje sa ti menu v ktorom nájdeš "Moje seznamy". Klikneš na "vytvoriť nový seznam" dáš mu názov a uvidíš tam nastavenie "Soukromý", následne to prehodíš na "Veřejný". Potom na CZC nájdeš nejaký komponent, napríklad procesor a klikneš na "Do seznamu",vyberieš zoznam a dáš "uložiť"

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď