Jump to content
Adam Morávek

Sluchátka do 1000Kč

10 Příspěvků k tomuto tématu

Dobrý den, pročítal jsem si všude rady jak vybrat sluchátka atd... Bohužel stále nemůžu vybrat

Požadavky jsou, maximální cena 1000Kč (na ALZA.cz !!!) připojení pomocí 3,5mm jack, typ uši okolo uši (při nasazení zakryjí celé uši tudíž lepší odhlučnění) 

Připojeny budou buďto k mobilu (Huawei mate 10 lite) nebo k samotnému přehrávači ( https://www.alza.cz/mpman-mp-30-sedy-d2266119.htm )

Nejčastěji poslouchaný typ písniček jsou nějaké NCS takže by to chtělo nějaké slušné basy ale aby byly použitelné i na slabší písničky

Nevím co dále napsat takže bych prosil o případné otázky na konkrétní věci. 

Děkuji všem za rady, a věřím že zde najdeme nejlepší řešení 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 hodinou, Adam Morávek napsal(a):

Dobrý den, pročítal jsem si všude rady jak vybrat sluchátka atd... Bohužel stále nemůžu vybrat

Požadavky jsou, maximální cena 1000Kč (na ALZA.cz !!!) připojení pomocí 3,5mm jack, typ uši okolo uši (při nasazení zakryjí celé uši tudíž lepší odhlučnění) 

Připojeny budou buďto k mobilu (Huawei mate 10 lite) nebo k samotnému přehrávači ( https://www.alza.cz/mpman-mp-30-sedy-d2266119.htm )

Nejčastěji poslouchaný typ písniček jsou nějaké NCS takže by to chtělo nějaké slušné basy ale aby byly použitelné i na slabší písničky

Nevím co dále napsat takže bych prosil o případné otázky na konkrétní věci. 

Děkuji všem za rady, a věřím že zde najdeme nejlepší řešení 

Krásně jsi specifikoval svoje požadavky, ale s tím rozpočtem už to tak veselé není....v tomhle světle bych počkal na nějaké ty slevy a vzal něco od SONY do čeho se zrovna vejdeš. Nic lepšího se asi vymyslet nedá a určitě to nebude vyloženě špatný kup.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Snažím se napsat co nejvíce informací aby to pomohlo při pomoci

A nějaký konkrétní typ máš? Já absolutně nevím, ale určitě přes alzu protože to přidám a budu to mít za jednu dopravu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Velice se omluvám ale tento způsob je na uši a já potřebuji okolo uši, aby zakrývala celé uši. 

Je to napsané dole v specifikacích

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 23 hodinami, Adam Morávek napsal(a):

Koss UR/20 (doživotní záruka): https://www.alza.cz/koss-ur-20-sluchatka-d47170.htm

Stále se snažím hledat a docela podle hodnocení jsou dobré tyto, co si o nich myslíte? 

Není to bůh ví co, ale k ničemu taky nejsou. Hlavně mají doživotní záruku, ale zvukově jsou o třídu níž, než ty co navrhoval @Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, TomAss Dokoupil napsal(a):

Není to bůh ví co, ale k ničemu taky nejsou. Hlavně mají doživotní záruku, ale zvukově jsou o třídu níž, než ty co navrhoval @Romantus97

Ovšem ty jeho jsou na uši and kolem uši 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Adam Morávek rozdíl to je v odhlučnění minimální , mám tyhle a slyším přes ně velký prd... Rozdíl ve zvuku tam ale znát bude...  V téhle ceně jsou Sony bezkonkurenční... Klarita i basy špičkové

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobře, takže jednoduše 

Jaké mám tedy koupit sluchátka do 1000Kč (můžou mít i mikrofon to je jedno) ale hlavně aby měli napsáno v provedení okolo uši 

Zde je to vidět 

Screenshot_20190522-184006.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.