Jump to content

6 Příspěvků k tomuto tématu

Ahoj, myslíte že by "upgrade" z Fxka 4130 na 8370 zvýšil výkon ve hrách? Jde mi o to že když hraji poslední dobou CS:GO tak je jedno na jaké detaily tu hru mám, ale vždy mám stejná fps, 60-130. Mám docela často dropy fps a myslím si že z grafiky nedostávám úplně všechno. Grafika je rx560, ramky mam nejake ddr3 2x8gb.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Vojta Poláček zkus otevřít správce úloh a otevři složku výkon, jaké takty ti to ukazuje? mění se? Taky by ti to nemusela dát deska výš, zkusíme najít alternativu...

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pomůže ti to, z té grafiky určitě víc dostaneš. Moc výhod tenhle upgrade ale mít nebude. Hlavně záleží, jaký máš zbytek počítače a jestli ti vůbec to silnější FX-ko utáhne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak výkon pri hraní se pohybuje kolem těch 90% a výš. Teď při apexu jsem mel 97%. Ramky mám nejaké hyperx, pak kouknu jaké přesně, desku mam nejakou asus hybrid cfx

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, já osobně mám AMD FX8120, už pěknou vykopavku starou taktovanou na 4GHz, mam ji v páru s RX580 a 16 GB ram a herně si nemam na co stěžovat. Mně ten upgrade dává smysl a jestli ten procesor najdeš v nějakém bazaru za hezkou cenu tak proč do toho nejít :-) ale znát zbytek tvé sestavy by opravdu pomohlo. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď